RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Piešķirtas pirmās veicināšanas prēmijas Ainas Mucenieces Viroterapijas fonda mākslas darbu konkursā

30.06.2017.

Ainas Mucenieces Viroterapijas fonda rīkotajā mākslas darbu konkursā ar veicināšanas prēmijām apbalvoti pirmie darbi. Tās saņēmuši divi mākslinieki – bērnu un jauniešu konkurencē 6. klases skolniece Skarleta Kairo par darbu “Klusā daba ar saulespuķēm”, bet pieaugušo konkurencē - Dainis Belovs par darbu “Pūce koka dobumā”.

 

Bērnu izraisīti nedarbi vecākiem var izmaksāt pat vairākus simtus eiro

08.06.2017.

Lai gan bērnu izraisīti negadījumi un nedarbi vai nodarīt pat ļoti lielus zaudējumus trešajām personām, vecāki Latvijā par to raizējas salīdzinoši maz. Tikai trešdaļu jeb 32% Latvijas iedzīvotāju uztrauc tas, ka viņu atvases varētu nodarīt kādu kaitējumu citiem – tā liecina ERGO Drošības indeksa pētījums.

 

Aptauja: 78% vecāku neizprot, kā aprēķina maksu par bērnudārziem

29.04.2017.

82% vecāku uzskata, ka pašvaldības līdzfinansējums privātajiem bērnudārziem nav pietiekams, liecina biedrības “Vecāki par izglītību” un Latvijas Privāto pirmsskolu biedrības kopīgi veiktā vecāku aptauja, kas tapusi ar portāla “Māmiņu klubs” atbalstu. Turklāt, 68% vecāku atzīst, ka privāto bērnudārzu izvēlējušies, jo nav pieticis vietas pašvaldības bērnudārzā. 

 

Aculiecinieks: Kāpēc kaut kāds busiņš noparkots uz Pārdaugavas viadukta?

23.04.2017.

Kāds no mūsu lasītājiem fiksējis visai lielu dīvainību. Zemāk publicējam lasītāja atsūtīto jautājumu par to, ka kāds autovadītājs savu busiņu noparkojis visai dīvainā vietā. 

 

Latvieši arvien vairāk apvieno darba komandējumus ar atvaļinājumiem

02.03.2017.

Prakse rāda, ka pēdējā laikā Latvijas iedzīvotāji izmanto iespēju apvienot darba komandējumus jeb darījuma braucienus ar atpūtu. Tā, piemēram, savam biznesa braucienam pievienojot arī pāris dienas atpūtu. Šis tūrisma veids pazīstams kā “Bleisure” (Business and leisure).

 

