RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Labi, ka pie mums nav šādi negaisi!

22.12.2014.

Ņemot vērā Latvijas ģeogrāfisko atrašanās vietu, tad nav jābrīnās par to, ka laiku pa laikam mūs piemeklē dažādas vētras ar visām no tā izrietošajām sekām.

 

 

VIDEO: Čaļa izspēlētais joks par krāpšanu beidzas neiedomājami slikti (1)

21.12.2014.

Ir lietas par kurām dzīvē labāk nejokot. Kāds puisis izdomāja izjokot savu draudzeni visai skarbā un nopietnā veidā, bet nevienam prātā nenāca, ka meitenes reakcija būs šāda! Pirms joko, padomā par iespējamajām sekām! SKATIES NEVEIKSMĪGO IZJOKOŠANU ŠEIT!

 

Eksperiments - Kā latvieši šķērso ielu? VIDEO

21.12.2014.

Mūsu katra paradumi ir savādāki, tādēļ nevar viennozīmīgi apgalvot, ka visi ir vienādi, bet ir lietas, kas var būt kopīgas gan lieliem un maziem, gan veciem un jauniem. Par ko mēs īsti runājam? Par mūsu paradumiem, šķērsojot ielu. SKATIES VIDEO ŠEIT! 

 

VIDEO: Un ko dara tavējais, kad tu neesi mājās?

21.12.2014.

Šis video ir kļuvis ārkārtīgi populārs daudzu interneta lietotāju vidū, jo ir gan smieklīgs un asprātīgs, lai būtu skatīšanās vērts. Galvenajā lomā ir kāds vairāk kā inteliģents suns, kurš ir nolēmis savā īpašumā iegūt grillētas vistiņas, kas ir tikko izcepušās cepeškrāsnī. Šis video ir kļuvis ārkārtīgi populārs daudzu interneta lietotāju vidū, jo ir gan smieklīgs un asprātīgs, lai būtu skatīšanās vērts. SKATIES VIDEO ŠEIT!

 

VIDEO: Tu nekad neiedomāsies, ko viņa dara!

21.12.2014.

Divu dienu laikā, šis video ir nopelnījis vairāk kā 3 miljonus skatījumu. Ko meitene tādu dara, ka tas izpelnās šādu uzmanību? Ļoti elementāri – krata krūtis! Skeptiķi gan uzskata, ka tās ir pievienotas kādam strāvas pievadam. Arī jēdziens “krata” nav īsti atbilstošs, taču piemērotu apzīmējumu atrast būs pagrūti. VIDEO SKATIES ŠEIT!

 

