RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Aizkustinoši, dažkārt godīgums atmaksājas uzreiz! (2)

12.11.2012.

Pāris puiši izlēma veikt eksperimentu – bezpajumtnieku priekšā it kā nejauši nomest maku un palūkot, vai kādS to atdos īpašniekam. Pēc tam, kad lielākā daļa mēģinājumu cieta neveiksmi, jo maku neviens negrasījās atdot, tomēr atradās arī vēl kāda godīga dvēsele… Un šis vecītis tika dāsni atalgots. SKATĀMIES ŠEIT!

 

Smieklīgi! Nevainīgie jociņi dažkārt ir tie labākie

12.11.2012.

Sirsnīga draugu izjokošana, kurā nevienam netiek nodarītas sāpes, mēdz bieži vien būt labāka nekā brutālie joki ar sāpju nodarīšanu un ņirgāšanos. Kamēr šis vīrs snauda, tapa labs plāns kā viņu labāk pamodināt pat par spīti tam, ka nākas mazliet samelot. SKATĀMIES ŠEIT!

 

Seksapīlā Bonda meitene no „Skyfall” pozē FHM @Krusttēvs (3)

12.11.2012.

Jaunākās "Bondiādes" superaģenta 007 meitene Berenise Marlo turpina savu spožo uzvaras gājienu - atkailinoties vīriešu žurnālam "FHM".

VIDEO: Viņš atstāja slēpto kameru viesnīcas numurā savas prombūtnes laikā. Kas notika?

11.11.2012.

Tas protams, atkarīgs no viesnīcas kurā esat nolēmis apmesties, taču, domājams, ka ne mazums cilvēku tā darītu.Kāds vīrietis atstāja ieslēgtu sava laptopa webkameru kamēr neatradās savā numurā. Tas ko viņš ieraudzīja ierakstā, kad atgriezās, ir samērā šokējoši. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT

 

Aizkustinoši - 8 gadus veca zēna labsirdība ir neticama

11.11.2012.

Viņš savu tēvu nekad nav pazinis, vien no stāstiem un fotogrāfijām. Viņa tēvs bija kareivis un mira tad,kad mazajam puisēnam bija 5 nedēļas. Kādu dienu viņš autostāvvietā atrada 20 dolārus. Ko 8 gadus vecs puisēns izdarītu ar 20 dolāriem? Nopirktu konfektes, rotaļlietas? Iespējams, taču ne viņš… VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

