RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Kas notiek, ja mikroviļņu krāsnī izcep ziepes?

27.11.2014.

Neiesakām gan cept ziepes savā mikroviļņu krāsnī, ja vien nevēlaties, lai viss, ko tajā pēc tam ievietojat, smaržo un arī nedaudz garšo pēc tām. Izrādās, ka ziepes, kas ieliktas mikrenē, ATDZĪVOJAS! VIDEO SKATĪT ŠEIT!

 

VIDEO: Pārītis no Latvijas dodas uz Donbasu karot. Kādēļ? (6)

27.11.2014.

Mediju redzeslokā ir nonācis video, kurā ir intervija ar kādu jaunu pāri no Latvijas, kas dodas karotu uz Donbasu Ukrainā. Šajā video tiek apsūdzēta Latvija neiecietībā pret krievvalodīgajiem. Atpakaļceļa uz Latviju viņiem nav, jo vīrietis ir izsludināts meklēšanā Latvijā kā terorists, pilsonību kārtot ir atteicies un sūdzas, ka viņam, kā nepilsonim Latvijā nav nekādu tiesību. VIDEO SKATĪT ŠEIT!

 

VIDEO: Holivudas cienīgs skats Rīgas ielās – 6 policijas auto dzenas pakaļ Subaru!

27.11.2014.

Nesen publicējām video, kura policijas ekipāža dzinās pakaļ vienam nabaga žigulītim. Salīdzinājumā ar šo video, žiguļa nedienas ir pilnīga bērnu spēlīte. Subaru ātrums pārsniedza 100 km/h atzīmi un jāsaka, ka par laimi tā ceļā negadījās gājējs vai velobraucējs vai vēl kāds cits satiksmes dalībnieks. Acīm redzot, nezinādams, kurp īsti dodas, Subaru vadītājs paspēja iebraukt arī kādas vidusskolas sport laukumā. VIDEO SKATĪT ŠEIT!

 

VIDEO: Kā jaunieši izklaidējas Meksikā?

27.11.2014.

Teiksim kā ir – šī izklaide no malas šķiet nedaudz savdabīga, lai neteiktu vairāk. Katra paaudze noteikti atceras atšķirīgus brīvā laik pavadīšanas veidus skolu starpbrīžos, taču noteikti varam apgalvot, ka šāds izklaides diezin vai ir bijušas mūsu, mūsu vecāku un vecvecāku dienas kartībā. VIDEO SKATĪT ŠEIT!

 

VIDEO: Šausmas! Vīrietis izdzīvo pēc tam, kad viņam pārbrauc 3 mašīnas

27.11.2014.

Auto avārijas ir viens no baisākajiem nelaimes gadījumu veidiem.To noteikti varēs apgalvot šis vīrietis, kuram 3 reizes pārbrauca āri automašīnas. Brīnumainā kārtā viņš izdzīvoja. Incidents notika Ķīnā un automašīnas vīrietim pārbrauca ar dažu sekunžu intervālu. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

