RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Smieklīgi! Veids, kā noteikti nevajadzētu iepazīties ar savas draudzenes māti VIDEO

21.11.2014.

Rītos, kad pamosties blakus savai skaistajai draudzenei, bet tomēr esi nedaudz samiegojies, nedodies uz virtuvi un nesit pa dibenu pirmajai sievietei ko ieraugi, jo tā nav tava draudzene, bet gan viņas mamma. Šī dušas želejas reklāma ir visai asprātīga un noteikt parāda ko nozīmē no rīta būt možam un nedarīt lietas, par kurām vēlāk būtu jāsarkst. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

Šīs ir Peņu zivis. Vai zināji tādas? – VIDEO (2)

21.11.2014.

Austrumu virtuve ļoti manāmi atšķiras no ziemeļnieku ierastās pārtikas. Tik ļot, cik mums garšo siļķe un kartupeļi, austrumu tautas ir radušas ēst dažādas radības un lietas, kas ziemeļu un rietumu tautām mēdz uzdzīt šermuļus un izraisīt visai lielu neizpratni. Viens no šādiem ēdieniem noteikti ir Peņu zivis (Penis fish jeb Candiru). Jā, tādas tiešām pastāv! VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

Vājprāta murgi! Šis joks patiešām nogāja greizi! (1)

21.11.2014.

Ir lietas, ar kurām nevajag jokot, savādāk var būt diezgan sāpīgi gan fiziski, gan emocionāli. Joka autoram šī diena beidzās traumpunktā, kur nepieciešams uzlikt šuves diezgan skaisti pārsistajai lūpai, jo kādam izjokotajam ir bijis diezgan skaists labais āķis… SKATIES VIDEO ŠEIT!

 

Vai Ziemassvētki jau klāt? Nē! Piedalies aptaujā un laimē galda futbolu

21.11.2014.

Pētījuma mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju galda spēļu lietošanas paradumus ikdienā, kā arī to, kurām galda spēlēm labprātāk tiek dota priekšroka. APTAUJU IESPĒJAMS AIZPILDĪT ŠEIT!

 

Neaprakstāmi! Krievu policists pirmo reizi sastopas ar transvestītu

21.11.2014.

Ņemot vērā to, ka dzīvojam laikā, kad visapkārt ir dažādas minoritātes un mums par to var nebūt ne jausmas, nav jābrīnās par šī policista reakciju.

 

 

