RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Pēcsvētku laikā klajā nāk eksperimentāls projekts - Ziemassvētku eglīšu glābšana (1)

05.01.2015.

Līdz ar Ziemassvētku brīvdienu noslēgšanos ik gadu pie Rīgas atkritumu urnām un dzīvokļu ēku pagalmos un nostūros paveras skumja aina - kaudzēm samestas nobirušas visskaistākās svētku rotas – eglītes, kuras nereti tā mētājas, kamēr māju apsaimniekotāji atraduši veidu to sadalīšanai un nogādei izmešanai vai pēcapstrādei. 

 

VIDEO: Divi krievu policisti internetu padara par smieklīgu un īpašu vietu

05.01.2015.

Internetu ikdienā visā pasaulē izmanto teju lielākā daļa planētas iedzīvotāju, tādēļ nav grūti iedomāties, ka pat tādi profesijas pārstāvji, kā policisti spēj uzlabot mūsu dienu ar kādu smieklīgu video, kas rezultātā kļūst ārkārtīgi populārs.

 

VIDEO: Kas patiesībā notiek sieviešu tualetēs Video

05.01.2015.

Jau izsenis sievietes nespēj vienas apmeklēt tualeti. Bet ko viņas tur dara? Šis video arī vīriešiem atklās grupveida tualetes apmeklējumu noslēpumus!

 

VIDEO: Šīs būs maģiskākās kāzas, ko Tavas acis būs skatījušas

05.01.2015.

Kāzas parasti ir tas notikums, ko cilvēki vēlas atcerēties visu savu mūžu, tādēļ tās tiek iemūžināta visdažādākajos veidos.

 

 

VIDEO: It kā parasta diena stacijā, bet tad pēkšņi…

04.01.2015.

Runā, kā Jaunais gads ir brīnumu laiks, tādēļ daudzi steidz iedomāties dažādas vēlēšanās un šo brīdi padarīt neaizmirstamu. Vecā gada diena visiem parasti noris lielā steigā, jo jāsteidz pabeigt vecajā gadā iesāktais, lai jauno gadu var sākt ar jaunām apņemšanām.

 

