RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Nodzērusies juriste kakā pie kaimiņu durvīm un draud cilvēkiem (1)

11.12.2014.

Pirms pāris dienām Bez Tabu bija redzams sižets par to, kā kāda sieviete izraisa satraukumu kādas daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāju – kaimiņu vidū.

 

 

VIDEO: Lūk, kā veikalos krāpj klientus!

11.12.2014.

Ņemot vērā to, ka universālveikalos svari ir redzami visiem, būs grūti šādu krāpšanas veidu izmantot, taču mazākos veikaliņos, kur svariem priekšā ir lete, to var izmantot uz urrā! Nemaz necentīsimies apšaubīt to, ka šādu šmaukšanās metodi izmanto arī pie mums, tikai noķēris vēl neviens nav, bet, ja arī ir, tad skaļi par to nerunā. SKATĀMIES ŠEIT!

 

 

VIDEO: Nē, nē! Šī nav parasta piedzērusies meitene!

11.12.2014.

Grūti un pat īsti negribas iedomāties to, kā šī dāma jutās no rīta, ne tikai fiziski, bet arī garīgi. Ja šķiet, ka šis būs kārtējais iereibušo meiteņu video, varam nomierināt, ka nē, nebūs gan! Kas gan šajā meitenē tik īpašs? SKATĀMIES ŠEIT!

 

Iedzīvotāji aktīvi izmanto iespēju bez maksas nosūtīt Ziemassvētku kartīti uz jebkuru valsti

11.12.2014.

Iedzīvotāji Rīgā un Liepājā trīs dienu laikā nosūtījuši 1614 Ziemassvētku kartīšu, izmantojot iespēju, ko sniedz Amigo mīļo sveicienu darbnīca. Tajā ikviens var izvēlēties apsveikuma kartīti, uzrakstīt novēlējumu un bez maksas nosūtīt to kādam no saviem tuviniekiem vai draugiem uz jebkuru valsti. Par kartīšu nogādāšanu adresātu pastkastītēs parūpēsies mobilo sakaru operators Amigo.

 

VIDEO: Vispatiesākā slēptā kamera pasaulē! Noskaties!!!

10.12.2014.

Viens no izplatītākajiem veidiem, kā izjokot cilvēkus uz ielas, ir izmantojot slēpto kameru. Dažkārt šie joki mēdz būt diezgan savdabīgi, lai neteiktu, ka tie nav smieklīgi, un dažreiz pat aizvainojoši.

 

