RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Šis jāredz katram grillēšanas fanātam

29.10.2014.

Lielākā daļa cilvēku tomēr ir praktiski un tur neko nevar padarīt. Atšķirīgs ir tikai tas, kā šis praktiskums tiek izmantots un to, cik lietderīgs ir izveidotais. Tuvojoties siltajam laikam (atkal) noteikti, ka daudzi gribēs šašliku, jo kuram gan negaršo svaigi cepta gaļa uz oglēm. Lūk, šis grila tjūninga veids noderēs ikvienam, kuram ķimerēšanās ap lietām un vietām nav sveša un patīk uzlabot ikdienā izmantojamas ierīces. SKATĀMIES ŠEIT!

 

VIDEO: Krūtis kratošā meitene ir atgriezusies ar kompanjonu!

28.10.2014.

Nesen visā pasaulē plašu ievērību guva meitene, kura ļoti izveicīgi mācēja darboties ar savām krūtīm mūzikas pavadībā. Nu šī jaukā sieviete ir atgriezusies un paņēmusi līdzi arī kompanjonu! Daudzi nemaz nezin to, ka šis tiek darīts labdarības vārdā – šis krūts vēža mēnesis, tādēļ ik viens tiek aicināts ziedot šīs briesmīgās slimības ārstēšanai. SKATIES ŠĒIT!

 

VIDEO: Korejā pūlis sajūk prātā ieraugot meiteņu deju grupu (1)

28.10.2014.

Acīmredzot austrumu kultūrā un arī Korejā, kas parasti ir viena no rietumnieciskākajām austrumu zemēm, uzskats par sievietēm un to, kas viņām ir jādara, ir mazliet savādāks kā pie mums. Šī deju grupa uzstājas kādā Korejas zēnu skolā un sajauca galvas pilnīgi visiem, kas vēroja šo priekšnesumu. Varētu pat teikt, ka puiši sajuka prātā un radās sajūta, ka dāmas dejo kailas. SKATĀMIES ŠEIT!

 

 

VIDEO: Raidījuma vadītājai tiešajā ēterā tiek norauta kleita (1)

28.10.2014.

Tiešais ēters ir brīnumaina lieta, jo neviens īsti nezin vai viss norisināsies pēc plāna un kā vispār viss notiks. Tās reizes, kad tiešais ēters izgāžas ir visjautrākās, jo paliek atmiņā uz ilgu laiku. Lai arī šoreiz viss izskatās nedaudz iestudēts, par atklāto skatu neviens īpaši nesūdzas. SKATIES ŠEIT!

 

 

VIDEO: Viegla erotika dzimtsarakstu nodaļā

28.10.2014.

Kāzas ir viens no svarīgākajiem notikumiem divu cilvēku mūžā un tādēļ ikviens vēlas šo dienu padarīt neaizmirstamu.Zemāk redzamajam pārim tas tiešām izdevās pat vairāk kā vajag,turklāt piedodot tam visam nelielu erotikas piešprici. Varam apgalvot pavisam noteikti, ka šīs kāzas atcerēsies ne tikai pats pāris, bet arī pilnīgi visi kāzu viesi. SKATĀMIES ŠEIT!

 

 

