RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Iespaidīgi! Lūk, kā ūdenī ielaiž kuģi

15.12.2014.

Kuģi parasti tiek būvēti speciālās rūpnīcās un milzīgos angāros. Vai esat kādreiz aizdomājušies par to, kā kuģi no būvētavas nogādā ūdenī? Ņemot vērā kuģu iespaidīgo svaru, ir skaidrs, ka to nevar tā vienkārši pacelt un ielikt ūdenī. Ir nepieciešams savādāks veids. Kāds? NOSKAIDRO TO ŠEIT! 

 

VIDEO: Piedzērušies krievu tūristi sevi apkauno Taizemē (4)

15.12.2014.

Krievu tūristi, bieži vien, mēdz izcelties citu ceļotāju vidū ar savu visai savdabīgo uzvedību. Šoreiz uzmanības lokā ir nonākuši krievu tūristi Taizemē, kuri, maigi izsakoties, ir sevi apkaunojuši diezgan nopietni. Protams, acīgākie cilvēki ir šo notikumu iemūžinājuši, lai tas taptu zināms visiem. VIDEO SKATIES ŠEIT!

 

Aizkustinošs VIDEO: 9 gadus veca zēna izcilais priekšnesums saraudinās ikvienu

14.12.2014.

Skaistas lietas un notikumi patīk daudziem, tādēļ šis video noteikti nepaliks nenovērtēts. Dažādos talantu šovos, kur cilvēks tiek vērtēts pēc pirmās neizdošanās, šāds sākums bieži vien ir dēvējams par laimes atslēgu, jo tālāk seko kas tāds, kas liek palikt bez valodas daudziem. VIDEO SKATIES ŠEIT!

 

VIDEO: Cik viegli ir nozagt motorzāģi?

14.12.2014.

Izrādās - visai viegli! Šis zaglis mēģināja attaisnoties, ka ir ieradies veikalā, lai zāģi atdotu atpakaļ, bet šo stāstu viņš varēs stāstīt tiesas priekšā, jo video ieraksts liecina par kaut ko pretēju. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

VIDEO: Kas notiek, ja sajauc kolu ar hloru? (1)

14.12.2014.

Internetā ir atrodami ļoti daudz un dažādi video par to, kas notiek, ja kolu sajauc ar kādu vielu vai produktu, piemēram - ar hloru! VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

