RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Šokējošs VIDEO: Ļoti senā Anglijas bārā tūrists nofilmē spoku Video

15.07.2014.

Anglijas pilsētā Boltonā esošas bārs "Ye Olde Man & Scythe" ir slavens ar to, ka tajā mājojot spoki. Par to arī pārliecinājās kāds tūrists, kurš pavisam nejauši filmējot šo mītisko ēku, tās otrajā stāvā pamanīja kādu mirgojošu objektu.

 

Šausmas! Filipīnās bēru ceremonijas laikā atdzīvojas meitene, kuru grasījās apglabāt - VIDEO Video (6)

14.07.2014.

3 gadus vecā meitene no Filipīnām piektdienas vakarā pasludināja par mirušu, bet jau sestdien bija paredzētas bēres. Taču bēru laikā viņas ģimeni, radiniekus un draugus pārsteidza pozitīvs notikums - mazā meitene pamodās jeb piecēlās no mirušajiem. Neticami!

 

Piedalies aptaujā, cik pašpārliecināts tu esi, un iegūsti pārsteiguma balvu

09.07.2014.

Pētījuma mērķis ir noskaidrot sabiedrības viedokli par Latvijas iedzīvotāju pašapziņu, harizmu, kā arī uzzināt, vai Latvijas iedzīvotājam dažādās dzīves situācijās kautrīgums un pašapziņas trūkums ir traucējis īstenot savas ieceres. Tāpēc ikviens Latvijas iedzīvotājs tiek aicināts piedalīties un izteikt savu viedokli aptaujā "Latvijas iedzīvotāju pašapziņa". Aptauju rīko uzņēmums SIA "Kalnozols un Partneri". Aptauju iespējams aizpildīt šeit !

 

Interneta hits! Divi amizanti un puspliki kungi gados demonstrē trakus deju soļus - VIDEO Video

02.07.2014.

Kungi atlaiž!

 

Padomi: Desmit ieteikumi drošai maltītei ceļā

30.06.2014.

Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju (60%) šovasar plāno doties atpūtas braucienos ar automašīnu, noskaidrots „Statoil Fuel & Retail Latvia” veiktajā aptaujā. Gandrīz puse jeb 44% respondentu atzīst, ka apceļos Latviju, turklāt pat 70% atpūtnieku šajos braucienos ēdīs līdzi paņemtas uzkodas. Lai sagatavotās maltītes būtu veselībai drošas, „Statoil Fuel & Retail Latvia”pārtikas drošības eksperte atgādina svarīgus pārtikas sagatavošanas un uzglabāšanas ieteikumus.

 

