RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Mināža Tviterī izrāda apaļumus (3)

20.02.2013.

Dziedātāja Nikija Mināža, kas popularitāti iemantojusi ne vien ar lipīgajiem meldiņiem, bet arī visai efektīvo stilu, piešāvusi savam Twitter kontam nelielu asumiņu, publicējot fotogrāfijas, kuru uzmanības centrā nonākusi mākslinieces formīgā pēcpuse.

Slavenību pāris Tviterī apmainās pikantiem foto (1)

18.02.2013.

Pat darbs dažādās pilsētās nav šķērslis, lai attiecībām piešķirtu nelielu pipariņu. To lieliski pierādīja arī slavenību pāris – modele un realitātes šova zvaigzne Koko Ostina ar vīru – reperi un aktieri Ice-T, sociālajā tīklā Twitter sarīkojot īstu izģērbšanās spēlīti.

 

Slavenības pulcējas veikala Topshop atklāšanā

15.02.2013.

Populārais veikalu tīkls Topshop nupat kā atvēris savu pirmo veikalu saules pielietajā Losandželosā un atklāšanas pasākumā pamanījies vienkopus pulcēt ne vienu vien pazīstamu seju.

Trešdaļa Latvijas iedzīvotāju atzinušies mīlestībā pa mobilo tālruni (3)

14.02.2013.

Lielākā daļa sociālo tīklu lietotāju atzinušies mīlestībā, izmantojot mobilo tālruni, turklāt vairums no tiem liktenīgos vārdus mīļotajam nosūtījis īsziņā, secināts Zelta Zivtiņas veiktajā aptaujā. Par romantiskāko laiku, kad atklāt savas jūtas, atzīta Valentīna diena - ceturtā daļa respondentu raduši drosmi paust savas jūtas tieši 14. februārī. 

Keita Aptone fotosesijas laikā apsaldē krūtis @Krusttēvs (3)

14.02.2013.

Modele Keita Aptone jau atkal iejutusies žurnāla „Sports Illustrated” vāka zvaigznes lomā un izdevuma lapaspusēm pozējusi pavisam pikantā fotosesijā, taču, kā izrādās, skaistās bildes nav nākušas bez sāpēm.

