RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Jauna meitene, bet izskatās kā pornozvaigzne – JAUNIETES FOTO @Krusttēvs (3)

16.03.2013.

Nepiemērots apģērbs, pārlieku daudz kosmētikas un dažādas citas stila neveiksmes nebeidz vajāt popularitātes alkstošo, 18 gadus veco Kortniju Stodenu (Courtney Stodden). Šoreiz TV seja un dziedātāja centās atstāt iespaidu uz skatītājiem ar bezgaumīgu tērpu Lasvegasas modes nedēļas ballītē.

 

Hercogiene Keita ierēc: kurš atļaujas Princi Viljamu raut aiz auss? FOTO/VIDEO Video @Krusttēvs (4)

16.03.2013.

Princis Viljams un viņa sieva, Kembridžas hercogiene Keita Midltone 14. martā apmeklēja Čeltenhamas festivāla zirgu sacensības. Karaliskais pāris centās festivālu baudīt pēc pilnas programmas un aizrautīgi skatījās notiekošās sacensības.

Ukrainā sācies dzīvo leļļu bums - Odesas Bārbijai uzradusies jauna konkurente FOTO @Krusttēvs (3)

15.03.2013.

Laikam jau pārtapšana reāla izmēra lellē Ukrainā kļuvusi par visai savdabīgu modes tendenci - tur mītošo dzīvo Bārbiju pulciņu jau atkal papildinājusi kārtējā mākslīgā meitene.

Stāsts, kā latviešu seksīgā golfere Natālija Gulbis saslima ar malāriju @Krusttēvs (3)

15.03.2013.

Šo gadu ASV latviešu izcelsmes sportiste vēlējās sākt uz pozitīvā viļņa. Taču seksīgo golferi skārusi pavisam negaidīta kaite - tā ir malārijas slimība. Sportistes aģents vēsta, ka ar šo slimību Natālija saslimusi pirms divām nedēļām Singapūrā, kurā aizvadīja  dalību HSBC sieviešu meistarsacīkstēs.

Penelope Krūza izrāda savu seksīgo grūtnieces vēderiņu - NABADZĪGĀ BIKINI FOTO @Krusttēvs (3)

15.03.2013.

Kā jau zināms, aktrise Penelope Krūza (Penelope Cruz) kopā ar vīru Javjēru Bardemu (Javier Bardem) atkal gaida ģimenes pieaugumu. 38 gadus vecā spāņu zvaigzne šoreiz manīta Barbadosas pludmalē pavisam niecīgā bikini peldkostīmā.

