RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

FOTO: Madonna pārsteidzoši precīzi kopē Lindsijas Lohanas izskatu @Krusttēvs

26.09.2013.

Spriežot pēc jaunākajām fotogrāfijām, kas tapušas Ņujorkā kāda mākslas pasākuma laikā, dziedātāja Madonna no tiesas pacentusies, lai pēc iespējas vairāk līdzinātos skandalozajai aktrisei Lindsijai Lohanai (Lindsay Lohan).

 

VIDEO: Slavena aktrise Emmy balvu pasniegšanas ceremonijā piedzīvo pamatīgu misēkli ar kleitu Video @Krusttēvs

26.09.2013.

Nu kam gan negadās! Pavisam nesen - Emmy balvu pasniegšanas ceremonijā par upuri savai kleitai kļuva allaž šarmantā aktrise un komiķe Tīna Feja (Tina Fay), kurai gadījās uz skatuves atklāt daudz vairāk nekā būtu pieklājīgi.

 

FOTO: Dziedātāja Kristīna Agilera atgriežas realitātes šovā un demonstrē dramatisku svara zudumu @Krusttēvs

26.09.2013.

Kas pa formām! Kopš iespaidīgā svara zuduma, dziedātāja Kristīna Agilera (Christina Aguilera) nebeidz vien izrādīt savu jaunatgūto un fantastisko augumu īpaši ciešos un apspīlētos apģērbos.

 

FOTO: Maiga, liega un gaisīga - Rihanna demonstrē vēderiņu valdzinošā rozā peldkostīmā @Krusttēvs

24.09.2013.

Dziedātāja Rihanna no tiesas prot valdzināt un pārsteigt! Maiga, liega un gaisīga - zvaigzne eleganti rozā peldkostīmā demonstrēja savu fantastisko bikini augumiņu jaunā un atsvaidzinoši gaisīgā fotosesijā.

 

Brīvdienās Alfā tika iedarbināts Latvijā pirmais domino principa mehānisms

24.09.2013.

Sestdien, 21. septembrī, tirdzniecības parkā Alfa, apvienojot fizikas, ķīmijas un radošā prāta kombinācijas tika iedarbināts Latvijā pirmais domino principa mehānisms, kurš vienlaikus kļuva arī par Zelta Zivtiņas Lielās vasaras loterijas izlozes mehānismu. Tirdzniecības parka apmeklētājiem bija iespēja vērot Latvijā pirmo šāda mēroga domino principa mehānismu, kas bija izvietots divos stāvos un apvienoja vairākus neatkarīgus posmus.

 

