RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Izlasi! Ceļo droši – kā senioriem sagatavoties ceļojumam?

21.05.2015.

Ja agrāk šķita, ka pa pasauli var ceļot vien situēti citu Eiropas valstu seniori, tad pašlaik arvien biežāk baudīt dzīvi dodas arī vecāka gada gājuma cilvēki no Latvijas. Tomēr, plānojot ceļojumus, cilvēki nereti ir tik aizrāvušies ar pozitīvajām emocijām un "somu pakošanu”, ka bieži vien aizmirst parūpēties par savu veselību un drošību. Lai senioriem viņu vecumā ceļot būtu pavisam droši un atpūtu neizjauktu veselības problēmas, speciālisti, izanalizējot Latvijā lielākā apdrošinātāja BALTA (PZU grupa) atlīdzību pieteikumu statistiku, ir radījuši vienkāršus un praktiskus ieteikumus, kā senioriem, kas vecāki par 60 gadiem, parūpēties par sevi gan pirms ceļojuma, gan atpūtas laikā.

 

TOP 5 padomi, kā rīkoties, ja lidostā nozaudēta bagāža

20.05.2015.

SITA (Starptautisks informācijas tehnoloģiju uzņēmums, kas apkalpo 90% pasaules avio nozares) pirms dažiem gadiem veiktais pētījums vēstīja, ka vidēji gadā pasaulē konstatētas 25,8 miljoni nozaudētas somas (pazaudētas un īslaicīgi nozaudētas). Savukārt Eiropas Aviokompāniju asociācijas apkopotie dati liecina, ka 85% gadījumu nozaudētā bagāža tās īpašniekiem tika atgriezta 48h laikā. Kā rīkoties, ja bagāža nozaudēta, stāsta Lidot.lv direktore Ieva Keiša.

 

FOTO: Daile! Septiņi iecienītākie ziedi šajā dārzkopības sezonā

20.05.2015.

Maijs ir mēnesis, kad puķumīļi un profesionāli dārznieki steidz iegādāties stādus, sīpolus un gumus, kas vasarā pārvērtīsies par krāšņiem ziediem. Bet kādi tad ir šosezon pieprasītākie ziedi, kurus var izaudzēt gan dārzā, gan uz terases vai balkona? Lūk, populārāko ziedu TOP 7, ko apkopojis dārzkopības preču internetveikals Bakker!

 

7 lietas, kuras laimīgie dara citādāk nekā nelaimīgie

19.05.2015.

Laimes formula ir pavisam vienkārša – tā slēpjas stiprā un saliedētā ģimenē – noskaidrots padziļinātajā laimes un ģimenes attiecību pētījumā Amigo laimes indekss. Kā liecina pētījuma rezultāti, laimīgie cilvēki atšķirībā no nelaimīgajiem, daudz vairāk laika un uzmanības velta ģimenei, ikdienā regulāri veicot septiņas vienkāršas darbības, kas nostiprina un uzlabo viņu attiecības ģimenē. Ja vēlaties, lai Jūsu ģimene būtu patiesi laimīga, ieviesiet savstarpējā saziņā šīs septiņas lietas!

 

Noskaidrota Latvijas labākā biroja administratore 2015

19.05.2015.

Konkursā „Latvijas labākā biroja administratore 2015” ir uzvarējusi bankas „Nordea” biroja vadītāja Elīna Sprudzāne, kas saņēmusi lielāko atbalstītāju balsu skaitu un žūrijas augstāko vērtējumu par dažādiem izveicības un profesionalitātes uzdevumiem, pavēstīja konkursa organizatora biroja preču izplatītāja „Officeday Latvia” pārstāve Ieva Ostrovska.

 

