RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Misija Plūtons – tālās pundurplanētas noslēpumi tiks atminēti!

15.07.2015.

Pundurplanētas Plūtons un Harons ir patiešām fascinējošs pārītis: divas ledainas pasaules, kas riņķo ap kopēju gravitācijas centru gluži kā rokās sadevušies daiļslidotāji un kurām ir vairāk atšķirīgā, nekā kopīgā.

 

 

Uz festivālu ar bērniem? Padomi vecākiem

08.07.2015.

Jūlijs ir festivālu laiks – nedēļas nogales mūs lutina ar dažādiem mūzikas, mākslas un izklaides pasākumiem brīvā dabā. Tiem, kas nolēmuši piedalīties festivālos kopā ar bērniem, lieti noderēs Mazo ekspertu skolas (www.mazoekspertuskola.lv) un sabiedrībā zināmu māmiņu – Santas Bindemanes, Katrīnas Puriņas un Kristas Tabakas – ieteikumi veiksmīgai nedēļas nogalei festivālā. 

 

VIDEO: Noskaties! Latvijas komiķi cepina un izjoko politiķus Video

07.07.2015.

Viens no sarunu festivāla “LAMPA” apmeklētāju visaugstāk novērtētajiem pasākumiem viennozīmīgi bija Latvijā pirmo reizi organizētais “Politiķu cepiens”, kas izpelnījās vētrainas ovācijas un milzīgu atzinību gan pasākuma vietā, gan sociālajos tīklos. “Politiķu cepiens” ir improvizēta stāvizrāde, kurā Latvijā pazīstamie komiķi Edgars Bāliņš un Rūdolfs Kugrēns no “Comedy Latvia”, kā arī publicistes Anete Konste un Elīna Kolāte no bloga “Texxti” televīzijas un radio personības Gustava Terzena vadībā uz zoba pavilka Latvijas drosmīgākos politiķus – Ingmāru Līdaku, Lolitu Čigāni, Robertu Zīli un Sergeju Dolgopolovu. 

 

Rimi: Karstā laika iespaidā cilvēki steidz pirkt saldējumu un plāno atpūtu pie dabas

03.07.2015.

Beidzot iestājoties ilgi gaidītajiem siltajiem un vasarīgajam laika apstākļiem, Latvijas iedzīvotāji steidz baudīt vasaru, tādēļ šajā nedēļā visos mazumtirgotāja Rimi veikalos dubultojies pieprasījums pēc tādām sezonas precēm kā saldējums, grilēšanai paredzētie produkti, kā arī dažādi sauļošanās krēmi un pretinsektu līdzekļi. Turklāt liela daļa pircēju priekšroku devuši tieši Latvijas ražotāju produkcijai.

 

VIDEO: kā izvēlēties augumam piemērotāko peldkostīmu? Video

02.07.2015.

Pludmales sezona ir sākusies, un kura sieviete gan nevēlas izbaudīt vasaras sauli, peldkostīmā jūtoties skaista? Kā izvēlēties savam augumam vispiemērotāko peldkostīmu un kādas ir šīs vasaras aktualitātes pludmales modē, stāsta modes un izklaides centra “Rīga Plaza” videopadumu stiliste Ieva Ivanova.

 

