RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Pētījums: Dailes teātris vairāk nekā „Facebook” uzlabo Latvijas iedzīvotāju dzīves kvalitāti

30.04.2015.

Dailes teātris uzlabo Latvijas iedzīvotāju dzīves kvalitāti vairāk nekā populārā sociālās saziņas vietne „Facebook”, liecina pētījums “Meaningful Brands” („Jēgpilni zīmoli”), kurā izvērtēta pazīstamu zīmolu nozīme sabiedrības labklājības vairošanā. 

 

Iedzīvotāji izvēlas neeksperimentēt ar garšvielām

30.04.2015.

Latvijas iedzīvotāji ir diezgan konservatīvi garšvielu izvēlē un izvēlas ierastas un pārbaudītas garšas. Populārākās garšvielas ir citronskābe, pipari (maltie un graudu) un lauru lapas, tā liecina Rimi Latvija pārdošanas rādītāji. Visretāk iedzīvotāji izvēlas iegādāties eksotiskās un mazāk pazīstamās garšvielas, piemēram, Pimento piparus, maisījumu jūras veltēm vai Indijas ķimenes.

 

Aptauja: Vairāk nekā 89% iedzīvotāju dod priekšroku pašu audzētiem augļiem un dārzeņiem

30.04.2015.

Dārzkopība joprojām ir populāra! Vairāk nekā 89% Latvijas iedzīvotāju dod priekšroku pašu audzētiem dārzeņiem un augļiem, nevis lielveikalos pieejamajai produkcijai. Visvairāk latviešiem patīk audzēt zemenes (59%), zaļumus (55%) un tomātus (48%), liecina dārza preču internetveikala “Bakker” veiktā aptauja.

 

Tikai katrs ceturtais svētku dienās strādājošais zina, kāda ir stundas likme svētkos

30.04.2015.

76% no brīvdienās strādājošajiem cilvēkiem nezina, kāda ir darba likumdošanā noteiktā samaksa par darbu svētku dienās, liecina interneta personāla atlases uzņēmuma "CV-Online Latvia" sadarbībā ar izklaides un atpūtas vietas "Klondaika" organizētais pētījums.

 

Astoņi ieteikumi e-pasta etiķetes uzlabošanai

28.04.2015.

Pat ja šķiet, ka e-pasts ir neformāls komunikācijas kanāls, tomēr arī šajā sarakstē ir sava etiķete. To ievērojot, varam uzlabot saziņas efektivitāti un pasargāt savu reputāciju. Kā izvairīties no bieži pieļautām kļūdām, pastāstīja SIA “Inbokss” pārdošanas vadītājs Andis Kulinskis.

 

