RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Fuj! Draugi no puiša auss izvilka ko baisu! (3)

17.02.2015.

Nemaz jau tik bieži nenākas saskarties ar to, ka mūsu organismā un ķermenī dzīvo kāds svešais. Bet, tad, kad tas notiek, tad tas viss ar lielu prieku tiek nofilmēts un ielikts publiskai apskatei!

 

VIDEO: Kā ceļus tīra Kazahstānā?

17.02.2015.

Un mēs vēl lādējām mūsu pašu ceļu tīrītājus un pakalpojumu sniedzējus. To, kā katra valsts izvēlas tērēt ceļu tīrīšanai paredzētos piešķirtos finansu līdzekļus, nosaka paši, bet varbūt, tomēr dažkārt varētu piedomāt ne tikai pie sniega tīrāmās tehnikas, bet arī cilvēkiem, kuri to dara, gan pašu spēkiem, gan ar tehnikas palīdzību.

 

VIDEO: Šoks! Rīgā apsargi nobiedē biroja darbinieces

17.02.2015.

Kas parasti notiek, kad izdzirdām gaudojam signalizāciju? Visbiežāk neko, jo tās 90% gadījumu sāk gaudot vienkārši tāpat.

 

VIDEO: Neaptverami skaisti! Kas notiek, ja stikla klucim uzzīmē līnijas?

17.02.2015.

Pasaulē ir sastopami daudz un dažādi veidi, kā mākslinieki ar visīstāko mākslinieka dvēseli, rada visskaistākās lietas pasaulē, no materiāliem, kas it kā ir parasti, bet tajā pašā laikā, gala rezultāts ir vienkārši izcils.

 

VIDEO: Kāds pārītis Rīgā izseko Valsts policijas ekipāžu

17.02.2015.

Pēdējā laikā medijos aiz vien biežāk parādās dažādi sižeti par to, ka policijas darbinieki, vismaz skatoties no malas, uzvedas nedaudz pārgalvīgi un pārkāpj savas pilnvaras.

 

