RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Karjera un kaislība ne vienmēr iet roku rokā @Krusttēvs (2)

25.12.2012.

Viena no lielākajām kļūdām pasaulē, ir veidot karjeru, tikai sekojot kaislībai. Lai gan tas izklausās ļoti labi, ar šāda uzstādījuma realizāciju problēmu var rasties vairāk, nekā sākumā šķiet. 

10 Džeimsa Bonda vietas katram sevi cienošam vīrietim @Krusttēvs (2)

23.12.2012.

Ja reiz ir kāds vīrietis, ko varam saukt par kino industrijas un kultūras ikonu, tad tāds noteikti ir Bonds, Džeimss Bonds. Lai gan pagājuši jau daudzi gadu desmiti kopš viņa radīšanas, viņš joprojām uzrunā visu paaudžu vīriešus kā krāšņs, izteikti vīrišķīgs raksturs. Vai tas būtu pasakainais auto, vai skaistās sievietes, vai adrenalīna piepildītie auto piedzīvojumi – katru saista kaut kas savs.

 

Taču, ja mēs uzreiz nevaram kļūt par Džeimsu Bondu, mēs varam gūt baudījumu, apmeklējot “viņa vietas”, un gūt savus piedzīvojumus vai pat satikt kādu “Džeimsa Bonda meiteni”. 

ZZ jaunieši aicina atcerēties – dzīvnieks nav rotaļlieta! (1)

22.12.2012.

ZZ jaunieši Olga, Alekss, Elza, Makss un Laura apmeklēja Juglas dzīvnieku patversmi „Labās mājas”, lai pievērstu sabiedrības uzmanību akcijai „Dzīvnieks nav dāvana”. ZZ jaunieši aicina būt atbildīgiem un izvērtēt lēmumu par mājdzīvnieka iegādi. Jaunieši iepriecināja patversmes iemītniekus ar gardiem kārumiem un kopā ar dzīvespriecīgiem suņiem devās pastaigā, lai izrotātu īpašu Ziemassvētku eglīti suņiem.

TV sejas Ketijas Šēnbergas izcilā dāvanu saiņošana pārsteidz pat profesionāļus (1)

22.12.2012.

Dāvanu saiņošanas zibensturnīrā, kurš šodien norisinājās tirdzniecības centrā Domina Shopping TV seja Ketija Šēnberga izvēlējās tik radošu risinājumu, ka pārsteidza gan žūriju, gan savus konkurentus TV raidījuma „Kinomānija” vadītāju Kasparu Zlidni, dziedātāju Viktoru Zemgalu un jauno dziedātāju Lingitu Linu Bopulu. Viņas iesaiņotā dāvana līdzinājās stilīgai meitenei.

PIEVIENOJIES vīriešu ziņu portāla KRUSTTEVS.COM Facebook lapai UN LAIMĒ PRINTERI NO EPSON (8)

20.12.2012.

AKCIJAS NOTEIKUMI:


1.Seko KRUSTTEVS.COM Facebook lapai

2.Visi „sekotāji” 2013. gada 10. janvārī piedalīsies izlozē par EPSON MULTIFUNKCIONĀLO KRĀSU PRINTERI (BX935FWD)

3. Akcija notiek no 20.12.2012. līdz 09.01.2013.

