RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Pikanti FOTO: Modele pludmalē izklaidējas bez krūštura (3)

15.05.2013.

Laiks lēnām paliek siltāks arī pie mums Latvijā, bet dažos kūrortos, tas jau ir kļuvis pavisam karsts!  Skaistā modele Ketrīna Dama (Katharina Damm) kādā Sentropēzas (Saint-Tropez) pludmalē peldējās bez krūštura, demonstrējot savas krūtis visiem klātesošajiem cilvēkiem.

 

Teilores Sviftas atraktīvi piedauzīgās kustības koncerta laikā FOTO

15.05.2013.

Teilore Svifta (Taylor Swift) savā koncertā Vašingtonā izpaudās no visas sirds. Atraktīvās pozas brīžiem radīja gan sajūsmu, gan izbrīnu sanākušajiem koncerta apmeklētājiem.

 

VIDEO: Miljardieris Ričards Brensons piestrādā par transvestītu Video @Krusttēvs (3)

13.05.2013.

Slavenais miljardieris un kompānijas Virgin Group dibinātājs un īpašnieks Ričards Brensons (Richards Branson) zaudējis derības AirAsia vadītājam Tonijam Fernandesam un bijis spiests veselu dienu pavadīt iejūtoties kolorītas stjuartes lomā.

 

KARSTI FOTO: Par bildēšanos bikini fotosesijā no darba atlaista skolotāja (3)

13.05.2013.

26 gadus vecā Olīvija Sprauere (Olivie Sprauer) - ne tikai skolotāja, bet arī modele. Šoreiz viņas plaukstošā modeles karjera neapmierināja skolas direktoru, kurš sievieti atlaida no darba.

 

Seriāla Intrigante zvaigzne demonstrē savas lieliskās kājas - FOTO (3)

11.05.2013.

Seriāla Intrigante (Gossip Girl) zvaigzne Bleika Laivlija (Blake Lively) vienmēr izskatījusies fascinējoši. Tomēr pēc šī seriāla pārtraukšanas, viņa  apbēdināja savus fanus, pazūdot no kameru gaismām.

 

