RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

100 Latvijas skolēnu jauno mācību gadu sāk ar pašu nopelnītām skolas somām

08.09.2016.

Ar mērķi atbalstīt savējos – Latvijas jauno paaudzi, kuras gaišā nākotne ir tiešā veidā atkarīga no iegūtās izglītības, Inbox.lv  ar zīmējumu konkursu  “Mans 1. septembris” 100 radošākos jaunos talantus apbalvojis ar stilīgiem skolēnu komplektiem. Kopumā iesniegti 347 bērnu zīmējumi. Aktīvākie pirmā “atalgojuma” pelnītāji izrādījušies Latvijas piekto klašu skolēni, starp dāvanu ieguvējiem ir arī bērni no krīzes centra.

 

Jau oktobrī septiņi spāņu brāļi apburs Latvijas sievietes

22.08.2016.

Par septiņu talantīgo brāļu sniegumu sajūsmu pauduši arī pasaules varenie. Piemēram, slavenais modes mākslinieks Džordžio Armani, redzot „Los Vivancos“ izrādi, to noraksturoja lakoniski: „Inovatīvi, revolucionāri un svaigi“. Ar komplimentiem neskopojas arī lielākie mediji – „New York Times“ ansambļa priekšnesumu dinamiskumu salīdzināja ar rokmūzikas koncertu, kura pievienotā vērtība ir klasiskajiem roka koncertiem iztrūkstošais mākslinieciskais šarms. 

 

Inbox.lv atbalstīs skolēnus jaunajam mācību gadam

17.08.2016.

Rūpējoties par savas valsts nākotni, lielākais pašmāju daudzfunkcionālais portāls Inbox.lv izsludina radošo zīmējumu konkursu pašiem mazākajiem skolēniem “Mans 1. septembris”. Konkursa mērķis ir atbalstīt savējos – Latvijas jauno paaudzi, kuras gaišā nākotne ir tiešā veidā atkarīga no iegūtās izglītības. Tāpēc, lai mācīties būtu patīkamāk, konkurss sniedz lielisku iespēju 100 atraktīvāko zīmējumu autoriem jauno mācību gadu iesākt ar stilīgu, ergonomisku mugursomu, kurā atrodami visi jaunajam mācību gadam nepieciešamie rakstāmpiederumi.

 

TOP5 ieteikumi kā veiksmīgi izvēlēties viedtālruni ceļošanai

02.08.2016.

Nenoliegsim, viedtālrunis ir kļuvis par svarīgu mūsu dzīves sastāvdaļu. Ar tā palīdzību iespējams darīt gandrīz visu – pat rezervēt aviobiļeti. Turklāt viedtālruņos eksistē daudz dažādu aplikāciju, kas noderēs ceļošanai. Ne mazāk svarīga ir fotokamera, kas palīdz iemūžināt ceļojuma skaistākos mirkļus, un tieši tādēļ viedtālrunis var kļūt par jūsu labāko draugu tuvos un tālos ceļojumos. Ko ņemt vērā, izvēloties viedtālruni, lai tas kļūtu par neatsveramu palīgu ceļojumos, iesaka tūrisma aģentūra Latvia Tours.

 

VIDEO: Sociālo tīklu spēks jeb Puiku sapnis piepildās Video

30.06.2016.

Cilvēki bieži daudz runā, bet maz dara. Šajā stāstā varoņi dara un runā par viņiem. Ar apbrīnu un patiesu cieņu var  iedvesmoties no šī stāsta galvenajiem varoņiem – diviem maziem zēniem, kuri ceļa malā tirgo omes dārziņā izlolotās puķes, lai varētu sev iegādāties nepieciešamās lietas. Viņi nelūdz un neprasa, bet gan godprātīgi strādā, lai sasniegtu savu  mērķi – apziņa par darbu un vērtībām ir tā, ko bērnam iemāca ģimenē. 

 

