RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Dženifera Lova Hjūita dzied un atkailinās Video @Krusttēvs

07.02.2013.

Holivudas aktrise Dženifera Lova Hjūita (Jennifer Love Hewitt) ir seksīga sieviete, kurai piemīt sava veida šarms. Nesen uzņemtajā videoklipā amerikāņu aktrise pierāda to pat divtik. Viņa pārsteidz un atklāj vēl vienu no saviem slēptajiem talantiem, tas ir dziedāšanu, jo klipā viņa izpilda Pegijas Lee (Peggy Lee) dziesmu I’m a woman.

Viliss skūpsta sievu un reklamē jauno „Cieto riekstu” Video @Krusttēvs (2)

07.02.2013.

Aktieris Brūss Viliss nebaidās būt īsts džentlmenis un sniedz savai sievai kaislīgu skūpstu jaunākā „Cietā rieksta” pirmizrādē Vācijā.

Šokējoši! Tīģeris cirka izrādes laikā nāvējoši saplosa treneri Video @Krusttēvs (2)

07.02.2013.

Parasta cirkus izrāde Meksikā pārvērtās par traģēdiju, kad viens no priekšnesumā iesaistītajiem tīģeriem metās virsū zvēru dresētājam un to saplosīja līdz nāvei. Arēnā notiekošajās šausmās bija spiesti noraudzīties ar visi tur sanākušie bērni un viņu vecāki.

VIDEO: Čalis slepus filmē, kā dāma mēģina ielīst apspīlētos džinsos (1)

06.02.2013.

Pašlaik aktuālas joprojām ir šauras un ļoti šauras bikses, turklāt, abu dzimumu pārstāvjiem. Ir jau redzēti dažādi asprātīgi video par to, kā dāmas cenšas ietilpināt savu ķermeni superšauros džinsos un tas tiešām izskatās visai amizanti.

 

Mailija Sairusa iziet ielās super apspīlētā krekliņā @Krusttēvs (1)

06.02.2013.

Dziedātāja un aktrise Mailija Sairusa pat nedomā kautrēties un fotogrāfiem lepni izrāda savas jauniegūtās ķermeņa aprises. Viņai ir lieliska figūra un zvaigzne zina, kā to parādīt vislabāk.

