RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Manabalss.lv iesniegta iniciatīva par smēķēšanas samazināšanu

03.06.2016.

Ņemot vērā, ka tabakas lietošana Eiropas Savienībā (ES), tostarp Latvijā, ir būtiskākais priekšlaicīgas nāves cēlonis, vēršos pie sabiedrības ar iniciatīvu kopīgiem spēkiem samazināt tabakas izstrādājumu reklāmas iespējas, aicinot likumdošanā noteikt, ka uzrakstiem uz tabakas izstrādājumiem – visu ražotāju cigarešu paciņām – jābūt ar viena veida un izmēra burtiem bez citām atšķirības zīmēm, kā arī bez izceltas preču zīmes jeb logo. Iniciatīvu platformā Manabalss.lv iespējams parakstīt šeit.

 

Aptauja: Puse Latvijas iedzīvotāju picu ēd vakariņās

18.05.2016.

Puse Latvijas iedzīvotāju picu ēd vakariņās un 37% ar picu mielojas divas līdz trīs reizes mēnesī, turklāt lielākā daļa iedzīvotāju picu iecienījuši ēst ar rokām, neizmantojot galda piederumus, liecina patērētāju aptauja, ko veikusi e-picērija "Pica Rīga". Teju puse iedzīvotāju picu bauda ēdienreizēs, kas pavadītas ģimenes lokā.

 

Zināmi prestižā reklāmas festivāla "Cannes Lions" nacionālās atlases uzvarētāji Video

03.05.2016.

Pēc 24 stundu ilgas cīņas nacionālajā atlasē noskaidrota komanda, kas Latviju pārstāvēs prestižajā "Cannes Lions" festivālā "FILM" kategorijā. Latvijas vārdu pasaulē jau 18. jūnijā Francijas pilsētā Kannās nesīs Rihards Gēcis un Ritvars Bluka, kuri triumfēja sacensībā par labāko video – pievērst sabiedrības uzmanību zemajai braukšanas kultūrai uz Latvijas ceļiem, – informē "Inbox.lv" – "Cannes Lions" oficiālais pārstāvis Latvijā un "Young Lions" nacionālās atlases konkursa rīkotājs.

 

Latviešu zinātnieki attīsta videi draudzīgu ražošanu

17.02.2016.

Rīgas Tehniskās universitātes zinātnieki ir izstrādājuši biodegradablas granulas ar plašu pielietojuma sfēru bioloģiski sairstoša iepakojuma ražošanai, lai apmierinātu arvien pieaugošo pieprasījumu pēc videi draudzīgiem materiālie.

 

Jauni un progresīvi izaicinājumi dabīgo krāsu ražošanā

16.02.2016.

Latvijas uzņēmums SIA “Linum Color” ir izstrādājis produktu, kas varētu būt viens no pirmajiem Eiropas tirgū. Tas ir bezkrāsains lineļļas pernicas pārklājums ārdarbiem ar izteikti paaugstinātu saules UV staru aizsardzību.

 

