RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

ŠOKS KRIEVIJĀ: 15 gadus jauna meitene gandrīz piedzemdē skolā @Krusttēvs (2)

16.04.2013.

Kāda sporta stunda Ukrainas pilsētā Odesā teju pārvērtās visai izglītojošā anatomijas nodarbībā - vienai no meitenēm nodarbības laikā sākās asas dzemdību sāpes.

 

Francijas nodevēja Žerāra Depardjē meitai lielas krūtis - FOTO @Krusttēvs

13.04.2013.

Nedēļas nogalē slavenais franču aktieris Žerārs Depardjē (Gerard Depardieu) pilsētas ielās tika manīts pastaigājāmies kādas tumšādainas sievietes pavadībā. Taču, kas ir šī noslēpumainā jaunā dāma ar tumšajiem, čirkainajiem matiem? Izrādās paša aktiera meita!

 

VĒTRA MĪLAS FRONTĒ: Rihanna jau atkal šķiras ar Krisu Braunu @Krusttēvs (4)

11.04.2013.

Dziedātājas Rihannas un mūziķa Krisa Brauna (Chris Brown) nebeidzamais mīlas viesulis jau atkal norimis - barbadosiešu skaistule apstiprinājusi, ka baumas par abu šķiršanos ir patiesas.

 

Madonnas meitai tikai 16, bet jau lielas krūtis un draugs pie sāniem - FOTO @Krusttēvs (2)

11.04.2013.

Laiks skrien vēja spārniem - Madonnas 16 gadus vecajai meitai Lurdesai Leonai (Lourdes Leon) pie sāniem jau mīļotais - izskatīgais seriāla "Homeland" aktieris Timotejs Šalamets (Timothee Chalamet).

 

Angļi atklājuši jaunu vīriešu-motorseksuāļu paaudzi (1)

09.04.2013.

Autobraucēju vidū nereti dzirdami jociņi par sievietēm autobraucējām, kas, vadot auto, pamanās uzkrāsoties un vēl ar draudzeni pa telefonu papļāpāt. Taču Latvijā lielākās apdrošināšanas kompānijas BALTA (RSA Grupa) Lielbritānijas kolēģu veiktais pētījums liecina, ka Lielbritānijā pieaudzis to vīriešu skaits, kurus varētu dēvēt par motorseksuāļiem - 2,2 miljoni vīriešu cietuši autoavārijā, kamēr pētījuši sevi spogulī. Pētījumā secināts, ka šādi vīrieši iecienījuši „Ford” automašīnu modeļus, īpaši „Ford Focus” un „Ford Fiesta”.

 

