RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

TV zvaigzne Kardašjana paliek arvien milzīgāka un milzīgāka FOTO @Krusttēvs (4)

02.04.2013.

Ritot grūtniecības mēnešiem, aizvien lielāki paliek arī TV zvaigznes un mūziķa Kanje Vesta (Kanye West) draudzenes Kimas Kardašjanas (Kim Kardashian) apkārtmēri. Lai gan mazulis gaidāms tikai Jūlijā, populārā sabiedrības dāma jau tagad var lepoties ar visai iespaidīgām ķermeņa formām.

 

Brunču mednieks Stīvens Sīgals apsver iespēju jauno sievu meklēt Latvijā @Krusttēvs (5)

01.04.2013.

Amerikāņu asa sižeta aktieris Stīvens Sīgals ar sava menedžera starpniecību informējis britu tabloīdus, ka negrasās iesoļot pensijā kā vecpuisis un sācis aktīvi meklēt sievu. Atbildot uz jautājumu – vai ir jau kādu noskatījis, – 60 gadus vecais cīkstonis vien pasmīnējis un teicis, ka pašlaik acis metot Rīgas virzienā, kur, pēc draugu stāstītā, esot skaistākās sievietes pasaulē.

 

* Šī ir 1.aprīļa joku ziņa.

 

Kad zvaigznes krīt - TOP neveiklākie FOTO MIRKĻI @Krusttēvs (2)

28.03.2013.

Kad kājas vairs neklausa, jo izdzerts pārāk daudz, vai papēži tik augsti, ka gribot negribot sanāk novelties garšļaukus visu acu priekšā - arī zvaigznes ir tikai cilvēki, kam dažreiz sanāk iekulties visai neveiklās situācijās.

 

VIDEO: Puiša izmisīgais lūgums uz randiņu kļūst par YouTube hitu Video @Krusttēvs (3)

26.03.2013.

Ieraudzīja, iemīlējās un ... ielika YouTube video! Izmisuma vai slavas kāres dzīts - kāda gan starpība? Šis jaunais puisis patiešām zina, kā vislabāk pievērst super izskatīgas modeles uzmanību!

 

ŠOKĒJOŠI: Viltus zādzībā apvainotai McDonald's darbiniecei liek izģērbties un dejot striptīzu Video @Krusttēvs (3)

25.03.2013.

Nule kā klajā nākusi filma, kurā attēloti šokējošie notikumi, kas risinājušies kādā no ātrās ēdināšanas restorāniem McDonald`s ASV - tur strādājošo darbinieci, kas tika nepatiesi apsūdzēta kādas klientes somiņas zādzībā, priekšniece turējusi piespiedu ieslodzījumā, liekot izģērbties un dejot striptīzu.

 

