RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Stradiņa slimnīcā atklāta izstāde “Māksla uzvar!” onkoloģisko pacientu atbalstam

06.09.2017.

6. septembrī Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas jaunajā korpusā tika atklāta pirmā Ainas Mucenieces Viroterapijas fonda rīkotā mākslas darbu konkursa izstāde “Māksla uzvar!”. Izstādes atklāšanas svētkos mākslas un medicīnas nozares pārstāvji bija vienisprātis, uzsverot, ka mākslas radītās sajūtas un pozitīvās emocijas veicina atveseļošanās procesu. 

 

Bērnudārzi aicināti piedalīties Tēva dienai veltītā konkursā

26.08.2017.

Bieži vien par lielajām un dārgajām dāvanām mīļākas ir bērnu roku darinātās. Tās ir mazas un mīļas dāvaniņas, kuru veidošanā mazais ķipars ielicis visu savu mīlestību. Tādēļ arī šogad Latvijas vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv aicinām bērnudārzu grupiņas piedalīties konkursā par godu Tēva dienai, iesūtot idejas pašu darinātām Tēva dienas dāvanām.

 

MASĀŽA GRŪTNIECĪBAS LAIKĀ – JĀ VAI NĒ?

25.07.2017.

Bērniņa gaidīšanas laikā ikviena māmiņa sastopas ar muskuļu sasprindzinājumu, pietūkumu kājās un sāpēm kakla un muguras zonā. Viens no veidiem, kā uzlabot pašsajūtu un atbrīvoties no muskuļu sasprindzinājuma, ir masāža. Grūtniecības laikā speciālā masāža ne tikai atvieglos grūtniecības laiku, bet sagatavos organismu arī dzemdībām. Plašāk par grūtniecēm piemērotu masāžu un tās pozitīvo ietekmi stāsta t/c Domina Shopping semināra “Gaidību 4diena” lektore, fizioterapeite un Aqua Fitness therapy (kustību terapija ūdenī) speciāliste Luīze Ventaskrasta.

 

Rīdzinieks “Klondaikā” laimē vairāk nekā 150 tūkstošus eiro

25.07.2017.

Izklaides un atpūtas vietas “Klondaika” Pļavnieku filiālē, Andreja Saharova ielā 13a, tika laimēta viena no pēdējo gadu lielākajām naudas summām – 151 825 eiro. Uzvarētājs laimestu plāno izmantot ceļojumam un savu ģimenes locekļu apdāvināšanā.

 

Atteikšanās no lieciniekiem pie testamenta sastādīšanas veicinājusi cilvēku vēlmi taisīt testamentu

20.07.2017.

Šogad jūlijā aprit trīs gadi, kopš, sastādot testamentu pie notāra, nav vairs nepieciešami liecinieki, un šo gadu laikā divtik pieaudzis pie notāriem taisīto testamentu skaits. Kā norāda Latvijas Zvērinātu notāru padomes priekšsēdētāja Sandra Stīpniece,  tas veicinājis to, ka sabiedrība kļūst atbildīgāka un izglītotāka par riskiem, kas var iestāties, ja cilvēks pēdējo gribu ir nolēmis paust mājās rakstītā un glabātā testamentā.

 

