RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

TOP 11 padomi ceļošanai dabā

14.05.2015.

Pavasara nogurums, izdegšana darbā, vēlme izvēdināt galvu – pavasarī daudziem rodas vēlme aizbraukt no pilsētas kņadas un pāris dienas atpūsties dziļos laukos vai mežos, lai relaksētos un atjaunotu spēkus dzīvei. Ko noteikti jāņem līdzi, apceļojot Latvijas attālos lauku reģionus jeb dodoties “ķert” asas izjūtas uz dziļiem laukiem, mežiem, purviem un bezceļiem, stāsta ceļotājs Ivars Jakovels.  

 

Izlasi! Trīs padomi, kā pasargāt dārzaugus no maija salnām

14.05.2015.

Pavasara salnas Latvijā ir parasta parādība, kas var nodarīt lielu postu, it sevišķi maijā - augļu koku ziedēšanas un augļu aizmetņu veidošanās periodā.

 

VIDEO: Mūzikas grupa „Carnival Youth” piedalījusies aizraujošā projektā Video

07.05.2015.

Apliecinot savu pārliecību par Eiropas Savienības jautājumu nozīmību un vērtībām, kas svarīgas eiropiešiem, mūzikas grupa „Carnival Youth” piedalījās „Eiropas eksāmena” informatīvā video izveidē. 

 

VIDEO: Kā gudri iepirkties izpārdošanu laikā Video

07.05.2015.

„Pirms došanās iepirkties pārskati garderobi un izveido nepieciešamo lietu sarakstu, pretējā gadījumā doma par ietaupīšanu izvērtīsies neplānotos tēriņos,” padomos par gudru iepirkšanos izpārdošanās dalās modes un izklaides centra „Rīga Plaza” videopadomu stiliste Evija Briede. „Izpārdošanu laiks ir lieliska iespēja savā garderobē ieviest „musthave” lietas par pievilcīgām cenām.”

 

Latvija – šķiršanās rekordvalsts

30.04.2015.

Statistikas dati liecina, ka Latvijā joprojām ir viens no lielākajiem šķirto laulību īpatsvariem Eiropas Savienībā. Analizējot šķiršanās iemeslus un faktorus, pirmajā padziļinātajā laimes un ģimenes attiecību mērījumā Latvijā Amigo laimes indekss noskaidroti galvenie iemesli, kas kaitē savstarpējām attiecībām ģimenēs. 39% Latvijas iedzīvotāju atzinuši, ka visnegatīvāk viņu attiecības ģimenēs iespaido atšķirīgs skatījums uz dzīvi, bet 32% domā, ka saskaņu kavē pārāk mazs kopā pavadītais laiks. Salīdzinoši mazāku lomu attiecību sairšanā spēlē ģimenes finansiālās problēmas (24%) un nogurums vai nespēja tikt galā ar saviem ikdienas pienākumiem (19%). 18% respondentu uzskata, ka bieži strīdi arī negatīvi ietekmē attiecības ģimenē. Savukārt laimes sajūtu veicina ciešas ģimenes attiecības un kopīgas tradīcijas, liecina Amigo laimes indeksa rezultāti. 

 

