RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Simtiem kontaktlēcu lietotāju Latvijā noskaidro lēcu lietošanas kļūdas

05.11.2017.

Aizvadītajā nedēļā optikas salonos visā Latvijā kontaktlēcu lietotājiem bija iespēja bez maksas pārbaudīt redzi, kā arī saņemt acu aprūpes speciālistu konsultācijas. Šī akcija notika informatīvās kampaņas “Kontaktlēcu lietotāju veselības nedēļa” ietvaros ar mērķi vērst uzmanību pareizai un acs veselībai draudzīgai kontaktlēcu lietošanai ikdienā.

 

Novembris - latviešu filmu mēnesis LTV1 ēterā

03.11.2017.

Svētdien, 5.novembrī, plkst.21.25 LTV1 ēterā skatītājiem piedāvāsim režisora Jāņa Streiča veidoto filmu "Rūdolfa mantojums", kas iezīmēs latviešu filmu mēnesi novembrī LTV1 ēterā. 

 

Kā ietaupīt ceļojot?

03.11.2017.

Naudas trūkums ir pati izplatītākā atruna, kādēļ vairums cilvēku nedodas ceļojumos. Tādi izdevumi kā lidmašīnas biļetes, viesnīcu numuriņu rezervācijas un citi pieprasa prāvu ceļotāja budžetu. Par laimi eksistē dažādi paņēmieni, kas, apņēmīgākajiem ceļotājiem, ļauj apceļot pasauli ļoti ekonomiski. 

 

No 6. līdz 12. novembrim k/t “Kino Citadele” pēdējo* reizi norisināsies kinofestivāls “Spektrs”

31.10.2017.

Skatītāju iecienītais kinofestivāls “Spektrs” šajā novembrī norisināsies jau astoto (!) reizi, un uz nenoteiktu laiku tas būs pēdējais festivāls — iedvesmojoties no sava elka Kventina Tarantino, kinofestivāla organizatori vēlas pārsteigt skatītājus ar desmit jaudīgiem un pārdomātiem festivāliem, tāpēc nākamos divus atliks uz vēlāku laiku, lai īstajā brīdī triumfāli atgrieztos ar patiešām izcilu kino.

 

Annas Rozītes vadītā diskusijā vecāki spriež par iespējām bērniem ēst veselīgāk ārpus mājām

31.10.2017.

Domājot par pilnvērtīgu un kvalitatīvu uzturu, mūsdienās arvien ierastāk kļūst izdarīt gudras un pārdomātas izvēles, gan gatavojot ēdienreizes savā virtuvē, gan ieturot maltīti ārpus mājām. Tomēr bērnu ēdienkarte dažādu iemeslu dēļ nereti aprobežojas ar fritētiem kartupeļiem, cīsiņiem un citiem pusfabrikātiem. Lai diskutētu par to, kā bērnus radināt pie veselīga uztura jau no bērnības un kādas ir iespējas izvēlēties pilnvērtīgu maltīti mazajiem arī kafejnīcās un restorānos, piektdien uz izzinošu un radošu pēcpusdienu LIDO Spice restorānā pulcējās vairāki desmiti mammu un tētu kopā ar savām atvasēm.

 

