RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Latvijā tiks atvērts jauns kinoteātris

10.11.2014.

Igaunijas kinoteātru “Apollo” operatori šodien informēja, ka 2016. gadā grasās atvērt savu līdz šim lielāko kino kompleksu Rīgā jaunajā iepirkšanās un izklaides centrā “Akropolis”. Jaunajā kinoteātrī būs 9 zāles, un kopā tas spēs nodrošināt vairāk nekā 1200 sēdvietas.

 

 

Balles etiķete – 12 stilistu ieteikumi, kā izvēlēties balles tērpu

10.11.2014.

Straujiem soļiem tuvojas burvīgais pasākumu laiks, un ikkatra dāma vēlas izskatīties satriecoši un eleganti. Bieži vien, izvēloties tērpu pasākumam, mums rodas dažādi jautājumi. Par to, ko nozīmē ielūgumā saņemtā informācija, cik garu kleitu drīkst vilkt uz vakara balli, vai atkailināti pleci dienas pasākumam ir piemēroti, stāsta stilisti.

 

Liepājnieku darinājumi bērniem radošajā telpā Ideju bode

07.11.2014.

Sestdien radošajā telpā Ideju bode, Jaunliepājā, Teodora Breikša ielā 41/41a no pulksten 11:00 līdz 17:00 darbosies mākslas un amatniecības tirgus, kurā kā jaunums būs rokām šūtas rotaļlietas bērniem un koši, gaumīgi matu aksesuāri mazām un pieaugušām dāmām. Tos darina Liepājā, pārstāvot zīmolu BooKooDee.

 

Tēva dienai veltītā glezna Mīļais tētis izstādīta Rīgas Mākslas telpā

07.11.2014.

Glezna „Mīļais tētis” ir veltījums ikkatram Latvijas tētim 2014. gada Tēva dienā. No šodienas glezna izstādīta Rīgas Mākslas telpā (Kungu iela 3), kur būs apskatāma līdz šā gada beigām. Lielformāta gleznas radīšanā Tēva dienas svētkos, ko organizēja portāls „Mammamuntetiem.lv”, piedalījās ģimenes no visas Latvijas, kā arī māsas mākslinieces Elita un Ilze Patmalnieces.

 

VIDEO: Austrumeiropas vīriešu skola - vieta īstiem vīriem! Video

31.10.2014.

Austrumeiropas vīriešu skola - vieta īstiem vīriem un tiem, kam paveicies nepiedzimt par geju vai sievieti. 

 

