RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Šie čaļi zina, kas ir komandas darbs (1)

24.01.2013.

Latvijā, redzot kādu strādnieku brigādi vienmēr var novērot skatu, kad strādā viens vai divi cilvēki un pārējie sēž apkārt un skatās.

 

ŠOKĒJOŠI FOTO: Pasaulē lielāko gurnu īpašniece jūtas seksīgi @Krusttēvs (5)

20.01.2013.

Lai gan pasaulē lielāko gurnu (8 pēdas) īpašniece Mikela (39) nespēj iesēsties automašīnā un arī dzīvoklī viņai ir nepieciešams īpašs krēsls, viņa ir lepna par savu figūru un nedomā nomest svaru.

Ko tādu Jūs nebūsiet gaidījuši! – VIDEO

20.01.2013.

Kā var redzēt zemāk, video varēsim vērot skaistu meiteni un.. viņas īpašās spējas. Šīs spējas tiešām nav ikdienišķas jo kurš katrs gan nevarētu izdarīt to, ko paveica šī meitene. Nē, runa šoreiz nav par dziedāšanu vai ko tamlīdzīgu. Neteiksim arī priekšā, lai nebūtu sabojāts pārsteiguma moments. SKATĀMIES ŠEIT!

 

Toms Krūzs meklējis sievu, aicinot populārākās Holivudas aktrises uz viltus atlasi filmai @Krusttēvs (2)

17.01.2013.

Nesen izdotajā grāmatā „Going Clear: Scientology, Hollywood and the Prison Belief'” minēts, ka slavenais aktieris un filmu zvaigzne Toms Krūzs sievas meklējumiem izvēlējies pavisam neparastu metodi. Proti, zvaigzne piemērotākās partneres atrašanai rīkojis viltus filmas atlasi un potenciālās kandidātes sievas lomai aicinājis uz inscinētu „noklausīšanos”. Iecerēto dāmu vidū bijušas tādas slavenas aktrises kā Skārleta Johansone, Džesika Alba, Lindsija Lohana un Keita Bosvorta.

 

Kimas Kardašianas blūzīte atklāj pirmos grūtniecības vēstnešus – seksbumba kļūst vēl sievišķīgāka @Krusttēvs (2)

16.01.2013.

Pirmās grūtniecības pazīmes liek par sevi manīt - Kimas Kardašianas (32) blūzīte knapi nosedz aizvien pieaugošās krūtis.

