RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Kā būt gudrākam par ceļu policiju Krievijā

03.12.2014.

Būs grūti atrast kādu cilvēku, precīzāk- autovadītāju, kuram ļoti patiktu ceļu policija. Ceļu policija kādam patīk tikai tad, ja piemēro brīdinājumu, vai tamlīdzīgos gadījumos.

 

 

Skaisti! Kucēns pamostās, izdzirdot savu mīļāko dziesmu - VIDEO Video

02.12.2014.

Katram ir sava īpašā dziesma, kas saistās ar patīkamām atmiņām vai siltām asociācijām. Šim kucēnam Demijas Lovato (demi Lovato) dziesma "Let It Go" liek celties un sākt skaisti dziedāt. Talants ir acīmredzams!

 

10 lietas, kas jāzina pirms seriāla Atriebība jaunās sezonas Video

01.12.2014.

Neviens šajā dzīvē nevar būt pasargāts no kāda nelabvēļa ļaunajiem nodomiem jeb 1.decembrī TV ekrānos atgriežas viena no skatītākajām TV drāmām pasaulē un Latvijā - „Atriebība”. 

 

VIDEO: Viņa savu līgavaini sagaidīja šādi ģērbta. Super!

01.12.2014.

Šis pāris ir precējies 7 gadus un nākošajā dienā ir viņu kāzu gada diena. Ņemot vērā to, ka viņi šajā dienā nesatiksies, sieviete izlēma vīru mazliet pārsteigt. Lieki būtu pieminēt, ka viņš jutās vairāk kā pārsteigts un saviļņots par šādu žestu! VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

Iespējams, baisākais un ļaunākais joks pasaulē – VIDEO (1)

29.11.2014.

Iedomāsimies situāciju, kurā Jūs ejat pa ielu un ielas malā redzat sēžam kādu meiteni, basām kājām, nošmulētās drēbēs, kas nodūrusi galvu sēž un neizdod ne skaņas vai raud. Protams, ka cilvēciskas būtnes būdami, mēs pieiet klāt un pajautātu, kas noticis un vai nav nepieciešama palīdzība. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT! 

 

