RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Ilgākā telefonsaruna gadumijas svētkos notikusi ar Igauniju – vairāk nekā 2 stundas

13.01.2015.

Ziemassvētku un gadumijas svētku dienās ievērojami audzis uz ārzemēm veikto zvanu skaits, gada pēdējā dienā pat trīskārt pārsniedzot vidējo dienas rādītāju, – liecina mobilo sakaru operatora Amigo apkopotie dati. Svētku laiks iedvesmo sarunām ar tuviniekiem, un ilgākā telefonsaruna aizvadītājos svētkos sasniegusi pat 2 stundas un 20 minūtes. Zvanīts no Latvijas uz Igauniju. 

 

VIDEO: Cik forši sieva var pārsteigt vīru fotobūdiņā?

13.01.2015.

Kad sievietei ir nepieciešams paziņot vīrietim par to, ka ir stāvoklī, tad tas ir jāizdara pēc iespējas interesantākā veidā, gluži tā pat kad vīrietis vēlas bildināt sievieti.

 

 

VIDEO: Tas nu ir noticis – penis un vagīna vada bērnu raidījumu! (3)

13.01.2015.

Kamēr pie mums Latvijā tiek veiktas dažādas diskusijas par to, cik ļoti skolai, sabiedrībai un vecākiem ir jādala bērnu seksuālās audzināšanas pienākums, tikmēr citās valstīs šis jautājums, laikam, ir pat vairāk kā atrisināts.

 

 

VIDEO: Iespaidīgi! Lūk, cik lieli viļņi vētras laikā bija Liepājas pludmalē

12.01.2015.

Fēlikss ir aizgājis tālāk, bet ziņas medijos par to, ka šī bija viena no iespaidīgākajām vētrām pēdējā laikā, vēl ir daudz. Tāpat ir atrodami dažādi aculiecinieku video par to, kā izskatās dažādās Latvijas pilsētās vētras laikā un arī pēc tās.

 

VIDEO: Vai iespējams piedzīvot vēl lielāku kaunu randiņa laikā!?

12.01.2015.

Kad puisis aicina meiteni uz randiņu, tad dāma prasti gaida, kad viņai tiks pievērsta uzmanība.

 

 

