RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Superīgākā dāvana dēlam dzimšanas dienā!

21.11.2014.

Kuram mazam bērnam gan nepatīk dažādi supervaroņi un kurš gan nav kādreiz bērnībā iedomājies par to, ka viņam varētu piemist kādas pārdabiskas spējas.

 

 

3 vecmāmiņas uzpīpē zālīti! Kas notiek?

21.11.2014.

Internetā diezgan plašu ažiotāžu ir izraisījis video, kurā 3 vecmāmiņām piedāvā uzpīpēt zālīti.

 

 

 

VIDEO: Putinam uzbrūk feministes!

19.11.2014.

Pirms mazliet ilgāka laiciņa, Hannoverē Femen aktīvistes uzbruka Vladimiram Putinam. Viņas raidīja arī dažādus saukļus viņa virzienā, kas acīmredzami pauž savu ne pārāk pozitīvo viedokli pret šo personību. VIDEO SKATĪT ŠEIT!

 

Kas notiek, ja sajauc etiķi un matu kondicionieri? - VIDEO (2)

19.11.2014.

Kuram gan nepatīk dažādi mājsaimniecības triki, kur var no sadzīvē pieejamā lietām, izveidot kādu brīnumainu līdzekli. Lūk, šis vīrietis sajauca ūdeni, etiķi, matu kondicionieri un vēl dažas sastāvdaļas. Ko viņš rezultātā ieguva? Kaut ko tādu, par ko ikdienā izdodam naudu – veļas mīkstinātāju! SKATĀMIES ŠEIT!

 

Sirdi plosoši… Tēvs dzied savam mirstošajam dēlam pēc sievas nāves (1)

18.11.2014.

Šis video ir izsaucis ļoti lielu sabiedrības interesi un līdzi jušanu šī vīrieša mūža lielākajai traģēdijai. Viņa sieva bija stāvoklī, taču, grūtniecības 24. nedēļā traģiski un pēkšņi miegā mira. Viņai tika veikts ārkārtas ķeizargrieziens, lai glābtu bērna dzīvību. Zīdainis mira dažas dienas pēc šī video uzņemšanas tēva rokās. VIDEO SKATĪT ŠEIT.

 

