RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Skaistā dziedātāja Fērdžija laidusi pasaulē pirmdzimto @Krusttēvs

31.08.2013.

Skaistā dziedātāja un kādreizējā grupas Black Eyed Peas dalībniece Fērdžija (Fergie) un viņas laulātais - aktieris Džošs Duhamels (Josh Duhamel) kļuvuši par vecākiem savam pirmdzimtajam - dēliņam Akselam.

 

FOTO: Vai supermodele bez kosmētikas izskatās pēc briesmoņa? @Krusttēvs

29.08.2013.

Skaistas vai briesmīgas? Divas slavenas šovbiznesa dāmas - raidījuma America`s got talent tiesneses supermodele Heidija Kluma un dziedātāja Mela B, škiet, pavadījušas visai jautru meiteņu vakaru, kameras priekšā drosmīgi pozējot bez kosmētikas.

 

FOTO: Kolorītā Playboy zvaigzne Pamela Andersone aizvien tikpat satriecoša kā savos ziedu laikos @Krusttēvs

29.08.2013.

Satriecošas kājiņas un izteiksmīgas krūtis - Playboy zvaigzne Pamela Andersone (Pamela Andersone) pat 46 gadu vecumā spēj valdzināt un aizvien izskatās krietni jaunāka par saviem gadiem!

 

FOTO: Slavens aktieris brutāli piekauj fotogrāfu @Krusttēvs

29.08.2013.

Aktieris Aleks Baldvins (Alec Baldwin) jau atkal ļāvis vaļu savam izslavētajam temperamentam, uz ielas metoties virsū kādām fotogrāfam un to pamatīgi piekaujot.

 

FOTO: Dziedātāja Lady Gaga jau atkal pa ielām maršē vienā krūšturī @Krusttēvs

29.08.2013.

Šķiet, ka šajās dienās ekstravagantā dziedātāja Lady Gaga pārmaiņas pēc nolikusi pie malas savus visai avangardiskos un izbrīnu izsaucošos kostīmus un tā vietā priekšroku iecienījusi dot pavisam minimālam stiliņam.

 

