RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Jaunākajam Latvijas iedzīvotājam, kurš sācis krāt savai pensijai, – 19 gadu

15.12.2016.

19 gadus vecs – jaunākais Latvijas iedzīvotājs, kurš jebkad noslēdzis uzkrājošās dzīvības apdrošināšanas līgumu ERGO vēsturē, lai veidotu uzkrājumu pats savai pensijai. Šis klients katru gadu iemaksā 512 EUR jeb aptuveni 42 EUR mēnesī savas pensijas uzkrājumam. 

 

Otisone kļūst par jauna koncepta viroterapijas klīnikas īpašnieci

02.12.2016.

Bijusī Ainas Mucenieces Viroterapijas Fonda vadītāja Diāna Otisone pieņēmusi jaunu izaicinājumu, kļūstot par ambulatorās klīnikas "Viroterapijas konsultācijas" īpašnieci un vadītāju.  D.Otisones vadībā klīnika izveidota par pilnīgi jauna koncepta ārstniecības iestādi, kas piedāvā viroterapijas pakalpojumus ārvalstu ekonomiskā segmenta pacientiem. 

 

Pētījums: 2016. gadā seniori ceļojuši biežāk kā pērn

16.11.2016.

Pērn ceļojumā ārpus Latvijas bija devušies 28% iedzīvotāju vecuma grupā 55-74 gadi, savukārt šogad tie bijuši 30% senioru. Pēdējo divpadsmit mēnešu laikā vidējās ceļojuma izmaksas vienam senioram bijušas 425 EUR, liecina “Latvia Tours Ceļojumu indeksa” dati.

 

Rīgas Franču liceja un Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas apvienotajai komandai pirmā vieta "Osta pilsētai"

09.11.2016.

Rīgas brīvostas pārvaldes rīkotajā zinātniski pētniecisko darbu konkursā „Osta pilsētai” pārliecinoši startējusi Rīgas Franču liceja un Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas apvienotā komanda, izcīnot godalgoto pirmo vietu. Konkursa uzvarētāji Linards daugavietis un Indriķis Rusovs darbā apskatīja Rīgas brīvostas kravu apjoma samazinājumu, ostas iesaisti tā apzināšanā un problēmas risināšanā. Rīgas brīvostas pārvaldes organizētais zinātniski pētniecisko darbu konkurss šoruden norisinājās jau devīto reizi.

 

Kvalitatīvs laiks ar draugiem – laime, ko bieži aizmirstam

08.11.2016.

Kad pēdējo reizi satiki savus draugus un ģimeni, lai kopā pavadītu kvalitatīvu laiku? Ir pierādīts, ka tie, kas velta brīžus sev tuvajiem cilvēkiem, ir ne tikai laimīgāki, bet arī daudz mierīgāki un nosvērtāki. Būšana kopā ļauj izrauties no ikdienas rutīnas, kas ir īpaši svarīgi šajā aukstajā un tumšajā laikā.

 

