RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

LTV1 būs vērojamas Francijas krimināldrāmas "Alekss Igo"

24.10.2017.

Sākot no 27.oktobra trīs piektdienu vakarus pēc kārtas LTV1 ēterā plkst.21.15 būs vērojamas pirmizrādes - Francijas krimināldrāmas "Alekss Igo".

 

Lai plašajā piedāvājumu klāstā nereibtu galva – padomi, iepērkoties internetā

24.10.2017.

Ātri, ērti, vienkārši – šie ir galvenie iemesli, kādēļ arvien vairāk cilvēku izvēlas iepirkties internetā. Un tā patiešām arī ir – kādēļ gan doties nogurdinošā iepirkšanās tūrē, ja vari iegādāties kāroto, ērti sēžot dīvānā un malkojot vīnu? Lai plašajā interneta piedāvājumu klāstā nereibtu galva, grāmatžurnāls un portāls IMPERFEKT sniedz vērtīgus padomus, kas noderēs, veicot pirkumus internetā.

 

Pieci ieteikumi, kā telpā radīt mājīguma un omulības sajūtu (3)

10.10.2017.

Katrs no mums kādreiz ir redzējis skaistas interjera bildes žurnālos. Šie mājokļi vienmēr izskatās lieliski, bet bieži ir neapdzīvojami. Līdzīga sajūta var rasties mājoklī  uzreiz pēc remonta. Bet kas var piešķirt interjeram mājīgumu? Tie noteikti nav suvenīri vai magnētiņi no ceļojumiem. Mājās ir svarīgi panākt ērtības, nepiespiestas gaisotnes un patiesas omulības sajūtu. Iepirkšanās centra “K Senukai” interjera dizainere Elīna Kuliša sniedz ieteikumus, kā vislabāk padarīt savu mājokli mājīgu. 

 

Vairāk nekā trešdaļa Latvijas iedzīvotāju raizējas par bērnu izglītības apmaksu (1)

27.09.2017.

40 % Latvijas iedzīvotāju ir bažas par to, ka viņi nespēs apmaksāt savu vai savu bērnu izglītību – tā liecina ERGO Drošības indeksa pētījuma rezultāti. Lai gan šis rādītājs kopš pirmā Drošības indeksa pētījuma 2014. gadā ir nedaudz uzlabojies, tas joprojām saglabājas augsts, it īpaši ģimenēs ar bērniem. Lielākā daļa jeb 64 % no visiem aptaujātajiem, kuri pauda raizes par savām iespējām segt izdevumus par izglītību, ir nepilngadīgu bērnu vecāki.

 

Amizantākie jautājumi, kas tiek uzdoti kontaktu centra darbiniekiem

15.09.2017.

Vai rokas bagāžā var pārvadāt dzīvus vēžus? Kā uzstādīt sadzīves tehniku? 85-gadīga seniora flirtēšana. Šie ir tikai daži no amizantajiem jautājumiem un situācijām, ar kurām ikdienā saskaras klientu apkalpošanas centra darbinieki. Par to, cik izaicinoša ir kontaktu centru darbinieku ikdiena un cik būtiskas ir spējas profesionāli reaģēt un risināt arī neordinārus jautājumus, stāsta Daniels Dubovskis, starptautiskā biznesa procesu ārpakalpojumu sniedzēja Runway Latvia operāciju vadītājs Rīgā.

 

