RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Šokējošs VIDEO: Baisas atklāsmes par latviešu TV šova grūtnieci (3)

29.10.2012.

Pirms kāda laika, skatītājiem tika piedāvāta iespēja iepazīties ar jauno televīzijas realitātes šovu TV Zvaigzne. Sākotnēji tas tika veidots kā talantu šovs, taču skatītāji noteikti būs pamanījuši kolorīto šova grūtnieci Kristīni, kura ar sava bērna tēvu Oskaru, nekautrējās publiski iztirzāt savas problēmas visai Latvijai redzot. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT

 

VIDEO: Pārlūzt Vanšu tilts un sabrūk piekraste (12)

29.10.2012.

Baiss skats, ne tā? Daudzi no Jums noteikti jau iedomājās, ka Rīgā sākusies apokalipse un steigšus domā kā rīkoties. Taču patiesība ir nedaudz savādāka. Pirms pāris dienām tik publicēts video tīzeris, kurā redzama šāda apokaliptiska ainiņa. Par tīzeri sauc kāda publiska garadarba fragmentu, kas tiek palaists pasaulē bez jebkādiem paskaidrojumiem, vien minot dažus atslēgs vārdus. Šo tīzeri publicēja Bar.Ber Family un pilnīgs video būs skatāms rudenī. VIDEO SKATIES ŠEIT!

 

VIDEO: Šīs kāzas līdz asarām aizkustināja visu pasauli

29.10.2012.

Kāds neizdziedināmi slims vīrietis apņēma par sievu savu draudzeni un mira 10 stundas pēc kāzām. Lūk, tā ir īsta mīlestība no abām pusēm. Šis video ir kļuvis par sociālo tīklu hītu un 10 dienu laikā to ir apskatījuši gandrīz 8 miljoni cilvēku! Pārim doma bija apprecēties vasaras vidū, taču pēkšņā ziņa par neizdziedināmu slimību lika šo datumu pārcelt. AIZKUSTINOŠAIS VIDEO ŠEIT!

 

Publicēti pikantākie Kimas Kardašianas bikini momenti @Krusttēvs (5)

26.10.2012.

Kamēr Latvijā putina sniegs, apkopoti seksīgās TV zvaigznes Kimas Kardašianas pikantākie pludmales foto. KRUSTTEVS.COM piedāvā seksīgo foto izlasi.

Džordžs Klūnijs sapņo par māju Saulkrastos (4)

24.10.2012.

Vai ir iespējams, ka Holivuda šoreiz reklamē mūs un nevis mēs Holivudu? Pēc jaunākā video ar sieviešu elku Džordžu Klūniju, izskatās, ka jā.

