RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Slavenības atklāj Džeimsa Bonda rotu kolekciju SPICĒ (3)

02.11.2012.

Tirdzniecības centrā Spice veikalā Swarovski norisinājās jauno Džeimsa Bonda rotu kolekciju prezentācijas pasākums. Bonda meitenes lomā iejutās Ilze Ķuzule – Skrastiņa, kurai lieliski piestāvēja elegantās rotas. Džeims Bonds – Intars Rešetins prezentēja aksesuārus vīriešiem.

Eksperti skaidro, kā sagatavot valsts karogu novembra svētku dienām

31.10.2012.

Aptaujājot draugus un paziņas, mājsaimniecības ierīču uzņēmuma Electrolux Latvia darbinieki secināja, ka daudzi nav aizdomājušies par nepieciešamību Latvijas valsts karogu iztīrīt ne pirms, ne pēc tā izmantošanas likumā noteiktajos datumos. Tuvojoties Latvijas valsts svētku dienām, Electrolux Latvia veica dažādu materiālu karogu tīrīšanas testu, lai dalītos praktiskos karoga kopšanas padomos ar Latvijas iedzīvotājiem. 

VIDEO: Nofilmēts NLO, kas nolaižas uz zemes (1)

30.10.2012.

Ziņas par to, ka uz zemes ir nolaidies kāds kosmosa kuģis vai ir manīti mazie zaļie cilvēciņi, tiek ziņotas laiku pa laikam jau vairāku desmitu gadu garumā. Lielākā daļa no šīm ziņām gan izrādās pilnīgas muļķības, taču cilvēci joprojām nepamet sajūta, ka neesam vieni visā plašajā galaktikā. Kāds aculiecinieks ir nofilmējis to, kā uz zemes nolaižas NLO. Ticēt vai neticēt? SKATĀMIES ŠEIT!

 

 

VIDEO: Baisi – vecmāmiņa no kapa mazmeitai atsūta selfiju (4)

30.10.2012.

Nesen parādījās informācija, ka selfiji ir iemantojuši sava veida slimības statusu. Salīdzinājumā ar zemāk esošo video, tas ir vairāk kā sīkums. Kāda 34 gadus veca rumāniete savā mobilajā tālruni ir atradusi iepriekš nezināmu foto selfija formā. Tajā ir redzama viņas vecmāmiņa, kura jau labu laiku dus mierīgi zemes klēpī. Sieviete uzskata, ka tas ir Dieva sods par to,ka jau 3 gadus nav apmeklējusi kādus rumāņu svētkus, kuros tiek godināti mirušie. SKATĀMIES ŠEIT!

 

VIDEO: Kaimiņš iztaujā žurnālistu Arni Krauzi

30.10.2012.

Suņu Būda, šķiet, ir kļuvusi par populārāko raidījumu Latvijā. Pie tā vainojams tikai un vienīgi Artuss Kaimiņš, jo, kā raidījuma vadītājs un Saeimas deputāts ir iemantojis divējādu statusu sabiedrībā – vieniem viņš ļoti patīk, savukārt citiem pilnīgi pretēji. Šoreiz Suņu būdā viesojās žurnālists Arnis Krauze. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT

 

