RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Supermodele Heidija Kluma ļaujas trakulīgai dejai uz galda tiešajā ēterā Video @Krusttēvs (1)

27.01.2013.

39 gadus vecā vācu supermodele visiem pierādīja, ka joprojām zina, ko nozīmē labi „atlaist”. 

Dženifera pret Koko – kurai dāmai iespaidīgāka pēcpuse? @Krusttēvs (3)

27.01.2013.

Dziedātāja un aktrise Dženifera Lopesa, kuras apjomīgais un formīgais dibens ir nemazāk slavens, kā dziesmas un filmas ar zvaigznes piedalīšanos, piedzīvojusi vērā ņemamu konkurenci, kad uz sarkanā paklāja savu ne mazāk iespaidīgo pēcpusi visā krāšņumā demonstrēja ASV realitātes šova zvaigzne un modele Koko Ostina.

Rihanna kārdina vīriešus ar ļoti caurspīdīgu kleitiņu @Krusttēvs (3)

26.01.2013.

24 gadus vecā dziedātāja no Barbadosas naktskluba apmeklējumam bija izvēlējusies īpaši pikantu tērpu – caurspīdīgu, melnu kleitiņu, kas pilnā krāšņumā atsedza zvaigznes lielisko figūru un neatstāja īpaši daudz vietas iztēlei.

Skaistules ieņem pludmali - 25 satriecoši bikini augumi @Krusttēvs (2)

26.01.2013.

Sākot no seksīgās aktrises Džesikas Albas beidzot ar Džordža Klūnija iekārojamo draudzeni modeli Steisiju – dāmas labi zina, kā pludmalē piesaistīt skatienus. Un, lai to izdarītu, Holivudas karstākās zvaigznes aizvadījušas ne vienu vien smagu stundu trenažieru zālē.

NEŽĒLĪGS VIDEO: Par krāpšanu vīrs soda sievu - apberot auto ar zemi Video @Krusttēvs (4)

25.01.2013.

Neticami notikumi norisinājušies vienā ārzemju ģimenē, kur vīrs, uziedams sievas saraksti ar mīļāko sociālā tīklā, nolēmis savai "mīļotajai" sagādāt nežēlīgu dāvanu uz tuvojošos Valentīna dienu - apberot sievas automašīnu ar zemi un pārvēršot to par izgāztuvi. 

