RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Deniss Rodmans: seksa apsēstā Karmena Elektra tevi, Kovel, padarīs gultā traku @Krusttēvs (2)

30.12.2012.

Basketbola leģenda, daudzkārtējais NBA čempions, Deniss Rodmens devis mājienu savas bijušās sievas Karmenas Elektras jaunajam draugam – producentam Saimonam Kovelam, ka „Playboy” modele un seriāla „Baywatch” aktrise Karmena Elektra gultā ir īsts spridzeklis.

Kura Leonardo di Kaprio draudzene valdzinošāka? 7 BURVĪGAS SIEVIETES @Krusttēvs (2)

30.12.2012.

Holivudas siržu lauzējs, slavenais aktieris, Leonardo di Kaprio izcēlies ne tikai ar lieliskām lomām spožās filmās, bet arī ar savām daudzajām attiecībām. Publiskajā telpā kopā ar aktieri „atzīmējušās” septiņas skaistas sievietes, kuras, bez „birkas” di Kaprio draudzene, plūkušas slavas laurus arī savā profesionālajā darbībā.

ŠOKĒJOŠI: Pasaules garākais cilvēks, ukraiņu goliāts, turpina augt – teju jau 260 cm garš @Krusttēvs (3)

30.12.2012.

Kurš gan basketbola komandas treneris nesapņotu par spēlētāju ar 257 cm garu augumu un 200 kg lielu svaru, tā būtu atslēga lielajām uzvarām. Un šādus panākumus varētu nest pašlaik pasaules garākais cilvēks – Leonīds Stadņiks no Ukrainas.

PROFILAKSE – labākās „zāles” seksa deficītam, sliktai veselībai un salauztam auto @Krusttēvs (2)

29.12.2012.

...sieva dusmīga, māja nekārtīga, bērns neklausa, pašsajūta slikta, automašīna bojājas – tās ir tikai dažas no sekām kas piemeklē teju ikvienu vīrieti ilgākā vai īsākā laika periodā. Ja uz Tevi regulāri attiecas vairāk kā viena no iepriekš minētajām sekām, diez gan droši var apgalvot, ka neesi veicis visus nepieciešamos savas dzīves, t.sk. sadzīves, profilakses, pasākumus, secina Austrijas psihiatrijas un seksoloģijas ārsti.

Kāpēc vīrieši zaudē kaujās ar sievietēm? @Krusttēvs (1)

25.12.2012.

Visi vīrieši attiecībās ar sievietēm ar iziet caur noteiktu ciklu. Sākuma posmā vīrietis ir viens. Te, protams, viena no labākajām pozīcijām ir būt vienam, īpaši, ja vīrietis dzīvo lielā pilsētā, kā Ņujorkā, Maskavā vai Rīgā. 

