RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Šokējoši! Atrasta soma, kas pilna ar cilvēka ķermeņa daļām

31.01.2015.

Tas, kad uz ielas vai kādā citā sabiedriskā vietā tiek atrasts sainis vai soma, kas izskatās šķietami pamests, parasti rodas bažas par tās saturu un tiek izsaukti atbildīgie dienesti, lai noskaidrotu, kas tad īsti atrodas somā.

 

VIDEO: Šokējoši! Šī sieviete dzemdēja 70 gadu vecumā

29.01.2015.

Pārāk bieži nesanāk ko tādu dzirdēt, jo sievietes parasti beidz būt produktīvas vidēji 50 gadu vecumā, taču bērnu dzemdēšanai atbilstošs vecums daudzu uzskatos nepārsniedz 30 gadu slieksni.

 

 

VIDEO: Smieklīgi! Kā pārbaudīt klientu apkalpošanas pacietību? (2)

29.01.2015.

Zvanīšana klientu apkalpošanas dienestiem var būt ārkārtīgi kaitinoša. Ne tikai tādēļ, ka ir nepieciešams ilgs gaidīšanas laiks, lai beidzot ar kādu tiktu parunāt, bet arī tādēļ, ka bieži vien neviens nesaprot, ko Jūs vēlaties uzzināt.

 

VIDEO: Tēvs izdara pašnāvību pēc meitas plikumu publicēšanas PlayBoy žurnālā

29.01.2015.

PlayBoy ir viens no populārākajiem vīriešu žurnāliem pasaulē un tas tiek izdots teju visās valstīs un visās valodās. Viena no populārākajām žurnāla sadaļām noteikti ir tā, kur tiek publicētas kailu un puskailu modeļu fotogrāfijas. Protams, ka žurnāls nepiedāvā pornogrāfiskas, bet gan estētiski skaistas šo modeļu bildes, bet vienalga tas daudziem šķiet nepieņemami.

 

VIDEO: Interneta hits! Ukrainas studentu aizkustinoši emocionālais vēstījums Krievijas studentiem (5)

28.01.2015.

Katru dienu tiek saņemtas dažādas baisas ziņas un video materiāli par to, kas pašlaik notiek Ukrainā un kādas ir Krievijas pieņemtās sankcijas.

 

