RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Šis video ar trīs Latvijas prezidentiem ir izsaucis pamatīgu ažiotāžu

18.11.2014.

Kā redzams, operatoriem un režisoriem bija iebildumi pret žurnālista Arņa Krauzes sēdēšanas pozu intervijas laikā ar 3 Latvijas prezidentiem. Pats žurnālists savā sociālā tīkla kontā izteicies, ka, ja nebūtu saruna ar tik nozīmīgām personām, būtu aprunājies stūrī ar kolēģi par šo dedzīgo pozas mainīšanu. VIDEO SKATĪT ŠEIT!

 

Kamera uz jumta pārsteidz puskailu meiteni - VIDEO

17.11.2014.

Kad ārā ir karsti un gribas paķert saules starus, bet jūra ir tālu un ir vēlme iegūt vienmērīgu un skaistu iedegumu, nekas cits neatliks, kā sauļoties uz savas mājas jumta. Tāpēc, lai izvairītos no lūriķiem, labāk vietu neatklāt! VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

Viņa priekšā žūrija krīt ceļos un raud! Izcili!

16.11.2014.

Šis talantu šovs norisinās Meksikā, tas netiek pārraidīts nevienā citā valodā un dalībnieki mēdz būt stipri jaunāki par šo vīrieti. Tas, ko viņš izdarīja uz skatuves ir kaut kas vienreizējs – vārda vistiešākajā nozīmē, žūrijas pārstāvji viņa priekšā nokrita ceļos un apraudājās. VIDEO SKATĪT ŠEIT!

 

Šausmas! Mērkaķi piekopj pirātismu un aplaupa cilvēkus laivās - VIDEO Video

16.11.2014.

Tā neko - jābūt ļoti uzmanīgam, kad laivo tuvāk krastam. Īpaši gadījumos, kad laivā ir augļi! 

 

VIDEO: Vīrietis liftā sit sievieti. Ko dara tie, kas to redz? (2)

16.11.2014.

Savdabīgu sociālo eksperimentu ir izspēlējusi kāda kompānija, kas liftā, pilnā ar cilvēkiem, it kā sita un fiziski iespaidoja kādu sievieti. Ja kāds no Jums atrastos šādā situācijā, kāda būtu reakcija? Izliktos, ka neko neredzat vai palīdzētu? VIDEO SKATĪTIES ŠEIT

 

