RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Skolotāja saņem mūža lielāko pārsteigumu ugunsdzēsības mācību trauksmes laikā!

21.12.2014.

Citi izvēlas vienkārši nomesties uz ceļa sievietes priekšā, citi izveido dažādas zibakcijas un vēl dažādas oriģinālus bildināšanas veidus. Lūk, šīs skolotājas līgavainis ir izdomas bagāts un izdomāja apvienot patīkamo ar lietderīgo. SKATIES VIDEO ŠEIT!

 

VIDEO: Ko dara Krievijā, kad tehnika pieviļ?

21.12.2014.

Ņemot vērā to, ka dzīvojam tehnoloģiju laikmetā, būs grūti atrast kādu lietu, kas nebūs elektronizēta un saistīta ar datortehniku. Neliela izmēra, jaudas un specifikācija tehnoloģisks brīnum ir atrodams jebkurā automātā – sākot ar e-talonu nolasītāju un beidzot ar bankomātu. Bet ko darīt gadījumos, kad ir nepieciešams kaut ko saņemt pretī par ko ir samaksāta nauda, bet automāts to nedod? SKATIES ŠEIT! 

 

VIDEO: Pārdzērusies sieviete ar auto iebrauc kāda pensionāra guļamistabā

21.12.2014.

Kādu 71 gadu vecu pensionāru negaidīti pārsteidzis kāds ne pārāk patīkams notikums. Kādā jaukā dienā mājā, turklāt, gultā, ar automašīnu iebrauca pilnīgi piedzērusies sieviete, kura pārvietojās ar vecu Subaru Legacy. VIDEO SKATIES ŠEIT!

 

VIDEO: Mīlīgi! Mamma pieķer tēti neveiklā situācijā

21.12.2014.

Kad laiks vannot nesen dzimušu bērnu, parasti tiek iesaistīta visa ģimene, jo tas ir kā sava veida piedzīvojums. Šoreiz to darīja tētis un, lai viss noritētu pēc iespējas gludāk, viņš dziedāja mazulim. VIDEO SKATIES ŠEIT!

 

VIDEO: Kas tas ir? Britu ostā redzēts 15 metru liels mutantkrabis! (5)

21.12.2014.

Liekas, ka kas tāds var notikt tikai filmās taču, izrādās, ka tā nebūt nav. Kādā Britu zemju ostā ir parādījies kāds visai dīvains radījums. To uzskata par krabi – mutantu. Jā, tieši tā, jo šis krabis ir veselus 15 metrus liels. VIDEO SKATIES ŠEIT!

 

