RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Modele Tviterī publicē savu kailfoto @Krusttēvs

09.03.2013.

Žurnāla Sports Illustrated zvaigzne un modele Kristīne Tīgena (Christine Teigen) sasniedzot 200 tūkstošus sekotāju savā Twitter kontā aiz laimes nav spējusi novaldīt emocijas un faniem par prieku sociālajā tīmeklī publicējusi savu kailfoto.

Drū Berimora un Rīza Viterspūna gozējas Meksikas pludmalē @Krusttēvs

08.03.2013.

Piecus mēnešus pēc mazuļa piedzimšanas aktrises Rīza Viterspūna un Drū Berimora beidzot uz mirkli nolika malā vecāku rūpes un ļāva vaļu atpūtai kādā no Meksikas saulainajām pludmalēm.

Maijā iznāks filmas THE HANGOVER 3. daļa Video @Krusttēvs

08.03.2013.

Nule kā klajā laists jaunais treileris filmas "The Hangover" trešajai daļai, kas uz ekrāniem iznāks jau šī gada maijā. Galvenajās lomās jau atkal iejutīsies šogad Oskara balvai nominētais Bredlijs Kūpers (Bradley Cooper), kā arī aktieri Zaks Galifianakis (Zach Galifianakis) un Džastins Bārta (Justin Bartha).

Miami Heat zvaigzne Lebrons Džeimss kopā ar līgavu noteicis kāzu datumu @Krusttēvs (1)

08.03.2013.

Lebrons Džeimss (LeBron James)  kopā ar mīļoto līgavu Savannu Brinsoni (Savannah Brinson) šogad rudenī svinēs grandiozas kāzas, vēsta ārzemju prese. 

8. martā pārsteidz savu sievieti! @Krusttēvs (1)

08.03.2013.

Internacionālā sieviešu diena ir tikai vienreiz gadā, tāpēc tā ir viena no lieliskākajām iespējām iepriecināt savu mīļoto sievieti tieši šajā īpašajā dienā. Tā kā šodien jau ir 8. marts, iespējams, šie noderīgie padomi noderēs, lai sieviete justos patīkami.

