RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Lūk, kā žigulītis Rīgas ielās no policijas bēga - VIDEO

16.11.2014.

Pavisam neilgu laiciņu atpakaļ, asa sižeta filmas cienīgi notikumi norisinājušies Rīgā. Stāsta galvenais varonis ir kāds žigulītis, kurš itin braši bēga no policijas patruļmašīnas cauri dažādām Rīgas ielām un sētām. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT

 

VIDEO: Bez pārspīlēšanas – trakākais burvju triks pasaulē

16.11.2014.

Skatoties šo video, gribot negribot rodas jautājums par to, KĀ to var izdarīt!?
Triki ar tanti, kas ielikta kastē un tiek pārzāģēta uz pusēm, salīdzinājuma ar šo video, ir pielīdzināmi trusīša izvilkšanai no cepures.
VIDEO SKATĪTIES ŠEIT

 

Krievu sievietes stilīgā dibena kratīšana beidzas ar piekakātām biksēm - VIDEO Video (6)

13.11.2014.

Internetā ļoti populārs kļuvis tverkings jeb dibena kratīšana, kas ir galvenais stūrakmens slavas gūšanā. Ar šī sieviete no Krievijas kļuva slavena.

 

Jaunajā LTV raidījumā Eksperti dīvānā skatītāji vērtēs Latvijā pieejamo TV saturu

12.11.2014.

Turpmāk katru trešdienu, plkst.19.15, Latvijas televīzijas 1.kanālā (LTV1) varēs vērot jaunu un izklaidējošu raidījumu „Eksperti Dīvānā”, kurā piedalīsies septiņas dažāda vecuma draugu kompānijas un ģimenes - ierindas skatītāji, lai katru nedēļu vērtētu Latvijā pieejamo televīziju populārākos raidījumus.

 

VIDEO: Apsardzes darbinieki lielveikalā nežēlīgi izturas pret pensionāri Video

11.11.2014.

Kāda lielveikala apmeklētājus satraucis incidents, kura laikā vesels bars pašvaldības policistu un apsardzes darbinieku esot centušies no veikala izvilkt ārā sievieti cienījamos gados, vēsta portāls Apollo.lv.

 

