RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Ne kauna, ne goda! Meiteņu mīlulis Džastins Bībers apčurā restorānu un nolamā prezidentu Video @Krusttēvs

13.07.2013.

Meiteņu mīlulis ne gluži nav tik pūkains un nevainīgs bumbulītis par kādu viņu mēdz uzskatīt viņa gados jaunākās fanes. Patiesībā - rupjš, izlutināts un slavas kārs pusaudzis, kas restorānā atļaujas urinēt, kur pagādās un rupji nolamāt bijušo ASV prezidentu Bilu Klintonu.

 

EKSKLUZĪVS VIDEO: Slavenās Kardašjanas vīrs uzbrūk fotogrāfam un demolē viņa mašīnu Video @Krusttēvs

12.07.2013.

Šķiet, ka slavenā Kardašjanu trio jaunākās māsas Hlojas Kardašjanas (Khloe Kardashian) vīram ne tuvu pie sirds neiet ģimenes ciešā draudzība ar uzmācīgajiem fotogrāfiem - basketbola zvaigzne Lamārs Odoms (Lamar Odom) dusmu lēkmē pamatīgi sašķaidījis kāda paparaci foto tehniku.

 

Sievietei vagīnā atrod ieroci, starp dibena vaidziņiem - narkotikas @Krusttēvs

12.07.2013.

ASV kādai sievietei piespriests 25 gadus ilgs cietumsods par pielādēta ieroča nēsāšanu vagīnā un narkotiku slēpšanu pēcpusē.

 

FOTO: Prāvo krūšu īpašniece Pamela Andersone sabiedrībā iziet ar jaunu sirdsāķīti @Krusttēvs

12.07.2013.

Vai Playboy zvaigznei jauns mīļotais? Slavenā kuplo krūšu īpašniece Pamela Andersone (Pamel Anderson) sabiedrībā manīta roku rokā pastaigājamies ar kādu noslēpumainu svešinieku.

 

FOTO 43 gados: Dženifera Lopesa ar bērniem atpūšas pludmalē un izrāda savas slaidās, tievās kājiņas @Krusttēvs (3)

11.07.2013.

Vai tiešām jau 43? Karstasinīgā dziedātāja un aktrise Dženifera Lopesa (Jennifer Lopez) aizvadot saulainu ģimenes dienu pludmalē, laiku pavadīja tērpusies super īsos džinsu šortiņos, demonstrējot savas garās un slaidās kājiņas.

 

