RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Seksapīlā Mila Kunisa bērnībā aizmukusi no komunistiem @Krusttēvs (4)

09.01.2013.

Pastāv priekšstats, ka, kļūstot par filmu zvaigzni, jābūt ļoti lielam talantam un mazumiņam veiksmes. Milas Kunisas gadījumā veiksme ieņem ļoti nelielu vietu viņas aktrises karjerā. Dzimusi padomju Ukrainā, Kunisa un viņas ģimene varēja pārcelties uz Losandželosu 1991.gadā, pateicoties veiksmei loterijā.

VIDEO: Uzmini, kas ir uzbūvēts ZEM šīs mājas!

06.01.2013.

No malas izskatās pēc parastas mājiņas, kas nesaprotamu iemeslu dēļ ir uzbūvēta uz ūdenstilpnes.

 

 

Abramovičs sacenšas jahtu duelī ar Kataras premjerministru – KURŠ KURU! @Krusttēvs (1)

04.01.2013.

Krievu miljardieris Romans Abramovičs, apmeklējot Karību salas, bija spiests pietauvot savu balto luksuss klases jahtu „Eclipse” tikai rokas stiepiena attālumā no Kataras premjerministra, šeiha, Hamada bin Džasima Al Tani milzīgās zilās jahtas, tādējādi, gribot vai negribot, publiski piesakot abu jahtu dueli.

Rudņeva komandas biedra seksīgā sieva, APAKŠVEĻAS ZVAIGZNE, pilnīgi brīva @Krusttēvs (3)

02.01.2013.

Silvija van der Vārta pārtraukusi attiecības ar savu vīru, slaveno holandiešu futbolistu Rafaelu van der Vārtu, un nu bauda brīvas sievietes statusu. Šokējošā šķiršanās notikusi dažas dienas pēc kopīgi pavadītiem Ziemassvētkiem ar dēlu un radiem.

Sekss uz ielas, asiņaini kautiņi, pārdzērušies ļautiņi – KAUNPILNI JAUNGADA NAKTS FOTO BRITU SALĀS @Krusttēvs (10)

01.01.2013.

Tie, kuri Jauno gadu izvēlējās sagaidīt mājās, var justies laimīgi, jo viņiem nebija jāredz visas tās kaunpilnās nejēdzības, kas vakarnakt notika Britu salās, ziņo Anglijas mediji. 

