RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

FOTO: Slavenā Klinta Īstvuda meita fotogrāfiem izrāda savas pikantās Helovīnu apakšbiksītes

30.10.2013.

Klints Īstvuds (Clint Eastwood) ir slavens aktieris un režisors, par kuru pat sacerētas vairākas dziesmas. Šoreiz gan runa būs par viņa meitu – Frančesku Īstvudu (Francesca Eastwood), kura devās uz Helovīnu ballīti Beverlihilsā.

 

Aizkustinošs VIDEO: 90% cilvēku skatoties šo video izplūst asarās (2)

30.10.2013.

Ņemot vērā to, ka dažādi mediji un sociālie tīkli ir ieņēmuši dzīves mācītāja lomu visdažādākajās sfērās, tad bieži vien dažādi sociāli eksperimenti un sociālās reklāmas, kas izveidotas tīmeklī, mūsos raisa tik spēcīgas emocijas un liek aizdomāties par dažādām aktuālām problēmām. Runā, ka šis video liek raudāt lielākajai daļai no tiem, kas to skatās. Vai tā ir? SKATĀMIES

 

Ar iespējamo vīrusu inficētās slavenības internetā. TOP 10 bīstamākās zvaigznes @Krusttēvs

29.10.2013.

Ir pāris slavenības, kuras noteikti nedrīkstētu meklēt vietnē Google.lv. Šajā gadījumā nav pat vajadzīgs meklēt kādu īpaši bīstamu personāliju vai viesoties dažādās porno lapās, kurās atrodas pārpārēm dažādu vīrusu. Pietiek ar pāris dziedātājām vai aktrisēm.

 

FOTO: Supermodele Adriana Lima atklāj, ka nevainību zaudējusi 27 gadu vecumā @Krusttēvs

28.10.2013.

Pirmā reize seksā jeb nevainības zaudēšana ir kaut kas īpašs. Kāds cilvēks labprātāk vēlas savu pirmo reizi “pietaupīt” īstajai mīlestībai, savukārt cits vēlas aktīvāk nodarboties ar seksu, lai, liekoties gultā ar savu lielo dzīves mīlu, jau varētu parādīt visu, ko iemācījies līdz šim. Interesanti, ka arī dažas pirmā lieluma zvaigznes ar dzimumdzīves sākšanu nav steigušās. 

 

Dziedātāja Ke$ha: Manā vagīnā ieperinājies spoks @Krusttēvs (1)

28.10.2013.

Tuvojoties Helovīniem cilvēkus pārņem tāda kā īpaša aura, gluži kā pilnmēness laikā. Šis laiks palicis vēl interesantāks, jo dziedātāja Ke$ha nākusi klajā ar interesantu paziņojumu. Viņas vagīnā esot iemājojis spoks!

 

