RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Kristinas Agileras evolūcija – no tieviņas pludmales meičas līdz korpulentai dāmai @Krusttēvs (5)

18.12.2012.

Populārā dziedātāja nu jau svin savu 32 dzimšanas dienu. Neviens nešaubās par to, ka viņa ir īsts stila un vizuālā tēla hameleons. Turklāt ļoti krāšņs, neatstājot nevienu vienaldzīgu. 

Skaistule Mila Kunisa bez grima pārvēršas līdz nepazīšanai @Krusttēvs (2)

14.12.2012.

Ukraiņu izcelsmes aktrise Mila Kunisa (28), kuras pikantais fotouzņēmums uz "Esquire" novembra vāka atzīts par gada seksīgāko foto, pieķerta kopā ar draugu Eštonu Kačeru pilnīgi naturālā veidā - bez grima, šokējot lielu daļu no saviem pielūdzējiem.

Kādreizējās „Disneja” zvaigznes kļuvušas par BIKINI SEKSSBUMBĀM @Krusttēvs (3)

14.12.2012.

Leģendārā „Disneja” industrija ir bijusi kā atspēriena punkts daudzām pašlaik slavas virsotnē esošām slavenībām – laika gaitā no „Disneja” zvaigznītēm kļūstot par Holivudas zvaigznēm, pie tam ļoti seksīgām.

Rīga ļaujas karstasinīgiem kubiešu dejas soļiem Video

13.12.2012.

Gada skaistāko svētku ieskaņā trīs dienu garumā tirdzniecības parkā Alfa norisinājās zīmola Havana Club organizēta neparasta akcija, kuras ietvaros cilvēki tika „ķerti uz izbrīnu”. Aktivitāte Dejo kā Havanā ar salsas deju ritmiem pieskandināja tirdzniecības parku, slēptajām kamerām iemūžinot mirkļus, kuros apmeklētāji, kā arī tirdzniecības parka darbinieki ļaujas karstasinīgiem deju soļiem un gurnu kustībām. 

Smieklīgi! Kā ar banānu atvērt aliņu? - VIDEO

09.12.2012.

Noteikti noskaties, jo iespējams, šis ir revolucionārākais veids kā atvērt alus pudeli, izmantojot kādu augli.

 

 

