RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Šokējošs VIDEO: Sieviete ASV nopērk saldētās pupiņas, bet paciņā atrod čūskas galvu Video

30.11.2013.

"Es pamanīju, ka tam ir mute, nāsis un mazas acis. Sapratu, ka tas nav tas, ko es vēlējos nopirkt," stāsta šokētā Mistija Mozera (Misty Moser). Sajaukt pupiņas ar čūskas galvu ir patiesi grūti. 

 

VIDEO: Šis vīrs noteikti nav pelnījis titulu Gada tētis Video

30.11.2013.

Šis video uzņemts Jaunzēlandē un tajā redzams, kā tēvs māca savam dēlam braukt ar divriteni. Mācības beidzās ar to, ka jaunietis iebrauca kokā, ko izmantoja viņa tētis, nevis skrienot palīgā, bet skaļi smejoties. 

 

FOTO: Mailijas Sairusas vecākā māsa daiļāka par pašu zvaigzni @Krusttēvs (1)

26.11.2013.

Pavisam nesen pie apvāršņa parādījusies dziedātājas Mailijas Sairusas (Miley Cyrus) 26 gadus vecā pusmāsa Brendija Sairusa, kas, jāatzīst, ir pat valdzinošāka par pašu slaveno mākslinieci.

 

Šausmu FOTO: Šis ir Baiļu faktora cienīgs ātrās ēdināšanas restorāns

26.11.2013.

Šis baisā restorāna nosaukums ir "Queasy Fried Chicken" jeb saīsinājumā "QFC", kas atrodas Londonas austrumos. Atbaidošās bildes liecina par šīs iestādes tīrību un kārtību. Veselības inspekcijas darbinieks, kurš veica pārbaudi šajā restorānā, to raksturoja īsi un lakoniski: "Šis ir pats pretīgākais un netīrākais restorāns, ko esmu redzējis..."

 

FOTO: Diena, kurā no debesīm sāka krist akmeņi Video @Krusttēvs

25.11.2013.

Itālijas iedzīvotājus pamatīgi pārbiedējis pēdējais vulkāna Etna izvirdums - tā laikā Sicīlijā, nākot no vulkāna dziļumiem, uz zemes gāzušies melni un asi akmeņi.

 

