RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

FOTO: Aktrise Džuliana Mūra atkal kļūst par rudmati un izskatās neatvairāmi @Krusttēvs

16.09.2013.

Pat 52 gadu vecumā aktrise Džuliana Mūra (Julianne Moore) izskatās fantastiski un valdzina ar savu šarmanto un juteklisko izskatu.

 

FOTO: Kā dziedātāja Bejonsē izskatās bez meikapa @Krusttēvs

16.09.2013.

Skaistā, elegantā dziedātāja Bejonsē pat bez meikapa izskatās satriecoši! Māksliniece sava Eiropas atvaļinājuma laikā izrādīja ne vien savu lielisko stilu, bet arī pārmaiņas pēc teica ardievas ierastajai grima kārtiņai.

 

Par kādu summu Kristena Stjuarte pārdevās princim? @Krusttēvs

13.09.2013.

Kā vēsta bulvāru prese, 15 minūtes draudzīgas patērzēšanas ar franšīzes "Krēsla" zvaigzni Kristenu Stjuarti (Kristen Stewart) maksā tieši 500 tūkstošus dolāru!

 

VIDEO: Slaveno aktrisi Gvinetu Paltrovu gandrīz nāvējoši ievaino autobuss Video @Krusttēvs

13.09.2013.

Slavenā aktrise Gvineta Paltrova (Gwyneth Paltrow) gandrīz kļuvusi par upuri ceļu satiksmes negadījumā - kamēr zvaigzne pārvietojusies ar rolleri vadājot savu meitiņu, mākslinieci gandrīz notriecis skolas autobuss.

 

FOTO: Vai Eštons Kačers atgriezies pie bijušās un pametis valdzinošo Milu Kunisu? @Krusttēvs

12.09.2013.

Lai gan pēdējās dienās pasauli pāršalkusi vēsts, ka meiteņu mīlētais aktieris Eštons Kačers (Ashton Kutcher) pametis mīļoto - aktrisi Milu Kunisu (Mila Kunis) un atgriezies pie savas aizvien oficiālās sievas Demijas Mūras (Demi Moore), šķiet, tās ir tikai kārtējās preses pīles.

 

